Andre Jackson, Dodgers’ın Cubs’a yenilmesiyle ilgili ipuçları vermiş olabilir

Uzaylı

New member
Andre Jackson, eski beyzbol atasözünün dediği gibi, Cuma gecesi kimseyi kandırmıyordu. Dodgers yardımcısı, Chicago Cubs’a karşı tek turluk bir oyunun sekizinci vuruşunda çağrıldı. On üç vurucu, beş koşu, altı vuruş – dördü homers – daha sonra, Dodgers, Chavez Ravine’de 52.298 kişilik bir kalabalığın önünde 8-2’lik bir mağlubiyetten sendeliyordu.

Dodgers menajeri Dave Roberts, Cubs vurucuları hakkında “Andre, beyzbolu bizim için iyi atıyor ve her şeydeymiş gibi görünüyordu,” dedi. “Sahneleri bahşiş mi veriyordu bilmiyorum ama çok fazla sahadaydılar.”

Roberts bir şeylerin peşinde olabilirdi. Jackson, takımın yüksek kaldıraçlı kurtarıcılarından biri değil – orta kabartma rolünde 4.26 ERA için ilk üç maçının 6⅓ vuruşunda üç koşu ve altı vuruştan vazgeçti – ama o bile emdiği bombardımana şaşırdı. Yavruların elleri.

Bahşiş veriyor olabilir miydi?

Vur, belki, dedi Jackson. “Bu, her zaman üzerinde çalıştığımız bir şey. Yine de gidip ona bakmalıyım ve ne olduğunu görmeliyim.

Jackson, gezisinin tekrarını izlerken muhtemelen yüzünü buruşturacaktır.

Noah Syndergaard, hızlı top hızında gözle görülür bir düşüşe rağmen, Dodgers’a kaliteli bir başlangıç yaptı, altı devrede üç koşu ve altı vuruştan vazgeçti, değişikliğiyle dokuz – sekiz – ve iki yürüdü.

Dodgers’ın sağ elini kullanan Brusdar Graterol, yedincinin zirvesinde sırayla tarafı emekli etti ve üçüncü kaleci Max Muncy, Dodgers’ı çekmek için yedinci maçın sonunda, dört maçta beşinci homer’ı olan sağ sahaya tek başına bir homer dizdi. Yavruların 3-2’si.

Ian Happ, solda, Cuma günü sekizinci vuruşta Dodgers yardımcısı Andre Jackson’dan Cubs için tek başına home run yaptıktan sonra birinci oldu.

(Mark J. Terrill / Associated Press)

Ancak Cubs takımının kalbi – anahtar vuran Ian Happ, sağ elini kullanan Seiya Suzuki ve solak vuran Cody Bellinger – sekizinci sırada sona eren Roberts, solak Caleb Ferguson yerine Jackson’ı çağırdı.

“Orada hissettim, o tarafsız bir adam [against right-handers and left-handers], bir koşuda, Caleb’i kullanmak istemedim, ”dedi Roberts. “Arka arkaya 10, 11 maçımız var ve o noktaya kadar üç vuruşumuz vardı. Dışarıdaki adamları yetersiz kalmak için kaldıraç kullanmaya başlarsın, yapmak istediğin bu değil. Andre bizim için iyi oynuyor. Sadece iyi atışlar yapmadı.”

İlk üç plak maçında tek, çift ve yürüyen Happ, 423 metrelik bir home run ile 4-2 öne geçti. Sol eğik bir gerginlikten döndükten sonra 2023’teki ilk çıkışını yapan Suzuki, ardından 5-2’lik bir homer ile takip etti.

Jackson, Chavez Ravine’de konuk olarak ilk maçını oynayan eski Dodgers dış saha oyuncusu Bellinger’ı derin merkeze uçmasını sağladı, ancak Patrick Wisdom sola döndü.

Üçüncüde tekli ve gol atan ve beşincide tek başına bir homer’ı vuran Yan Gomes, 1958’de Johnny Klippstein’dan bu yana bir oyunda dört homer’a izin veren ilk Dodgers yardımcısı olan Jackson’ın yanında bir homer ile dokuzuncu oldu. Haap, 8-2’lik bir galibiyet için vuruşta daha sonra bir RBI ikiye katladı.

Chris Taylor, Cuma günü ikinci vuruşta tek başına home run yaptıktan sonra sığınakta kutlama yapıyor.

Chris Taylor, Cuma günü ikinci vuruşta tek başına home run yaptıktan sonra sığınakta kutlama yapıyor.

(Brian van der Brug / Haberler)

Max Muncy Cuma günü yedinci vuruşta sezonun altıncı iç saha koşusuna ulaştı.

Max Muncy Cuma günü yedinci vuruşta sezonun altıncı iç saha koşusuna ulaştı.

(Brian van der Brug / Haberler)

Roberts, Jackson’ı seçmesiyle ilgili olarak “Verdiğim karar buydu,” dedi ve “açıkçası, işe yaramadı.”

Jackson, üçüncü büyük lig sezonunda, daha önce devrilme sahalarıyla uğraştığını, ancak mücadele etmesinin nedeninin bu olduğundan emin olmadığını söyledi.

Jackson, “Dalgalar halinde geliyor, belki biraz devrildi,” dedi. “Ama kesinlikle levhanın ortasında çok fazla perde bıraktım, bu yüzden henüz ne olduğundan emin değilim.”

Cubs’ın solak oyuncusu Justin Steele, üç başlangıçta 1.42 ERA ile 2-0’a yükselmek için yedi vuruşta iki koşu ve üç vuruştan vazgeçti, sekiz vuruş yaptı ve bir yürüdü.

Syndergaard, üç başlangıçta 5.63 ERA ile 0-2’ye düştü ve hız düşüşüyle bazı endişeleri dile getirdi. Dört dikişli hızlı topu, Cuma gecesi ortalama 91.0 mil / saat, bu sezonun 92.9 mil / saat ortalamasından yaklaşık 2 mil düştü ve Tommy John ameliyatı öncesi 98.0 mil / saat ortalamasının çok altındaydı. Platini, bu sezon 92,5 milden ortalama 91,4 mil düştü.

Roberts, “Bunun fiziksel bir şey olduğunu düşünmüyorum,” dedi. “Gerektiğinde satış konuşmaları yaptığı için ona hak veriyorum.”

Syndergaard, kalkışlar arasındaki artan iş yükü nedeniyle biraz yorgun olabileceğini söyledi. Syndergaard, “Biraz fırlattım, bu yüzden biraz ondan olabilirdi, bu yüzden muhtemelen bir sonraki startım için yoğunluğu yöneteceğiz,” dedi. “Oyun sırasında gerçekten hıza odaklanmıyorum. Ben sadece sahaya çıkıyorum ve atışlarımı yapmaya ve diğer takımı çıkarmaya çalışıyorum.”