Bobby Miller, Dodgers’ın Giants’a 15-0’lık patlama mağlubiyetinde mücadele ediyor

Uzaylı

New member
Bobby Miller’ın birinci ligdeki balayı resmen sona erdi.

O ve Dodgers için Cumartesi, gerçeğe hızlı bir dönüş oldu.

San Francisco Giants’a 15-0 mağlup olan Miller, 5⅔ vuruşta yedi tur atmakla suçlandı, hızlı topuyla vurucuları alt edemedi, kırma sahalarıyla onları kandıramadı veya ilk ayında olduğu gibi yüksek kaldıraçlı sıkışmalardan kaçamadı. büyük liglerde.

Bunun yerine, geceye ilk dört kariyerinde 3-0’lık bir rekor ve 0.78 ERA ile girdikten sonra, 24 yaşındaki eski birinci tur seçimi, ilk MLB sıkıntısıyla karşı karşıya kaldı – beşinci vuruşta dört koşudan vazgeçti. sonra altıncı turdaki beş turluk bir patlamanın parçası olmak.

Ve bir gecede Dodgers, yaklaşık on yılın en orantısız yenilgisini yaşadı ve son 29 maçında 12-17’ye düştü, takımdan başka kimse onu kurtaramadı.

Yönetici Dave Roberts, “İşler iyi gitmediğinde daha iyi yapmamız gereken şeyler var,” dedi. “Küçük şeyler, şeylerin yürütme parçaları.”

Gerçekten de Cumartesi, sadece altı vuruş yapabilen, boğa güreşinden daha sarsıntılı performanslar alan ve oyun onlardan uzaklaşırken 51.385 kişilik kalabalığın bazı kısımları tarafından yuhalanan Dodgers (39-32) için bir takım kaybının tanımıydı. sonraki vuruşlarda.

Miller’ın mücadeleleri, neredeyse herkesten tutarlılıktan yoksun olan bir atış ekibi için en yeni endişe haline geldi.

San Francisco’dan JD Davis, solda, LA yakalayıcı Austin Barnes altıncı vuruşta evinde dururken, Dodgers yardımcısı Alex Vesia’ya yaptığı büyük slam’a hayran.

(Mark J. Terrill / Associated Press)

Cumartesi gününe girerken, sert atış yapan sağ bek, yapım aşamasında olan genç bir yıldız gibi görünüyordu ve ilk dört vuruşta 20’ye çıkardığı 16 sayılık golsüz bir galibiyet serisi ile tümseği aldı.

Miller, “Çok hızlı hareket ettiğimi hissettim” dedi. “Çok verimli olmaya başladığımı hissettim.”

Beşincinin zirvesinde ise her şey değişti.

Luis Matos’a önden bir yürüyüş yaptı ve topu plakanın her iki tarafına da püskürttü.

Miller, Patrick Bailey’nin vuruşuyla geri sekmesine rağmen, Matos, atıcının ikinci kaleye geri atışını yakalayacak konumda olmayan Miguel Rojas’a karşı beceriksiz bir seçme girişiminde ikinciliği çaldı ve üçüncü sıraya yükseldi.

Miller, “Onu attığım için kendime biraz kızdım,” dedi. “Bir seçim çağrısı vardı. Her şeyin yolunda olduğundan emin olmak için birkaç saniye bekledim. Sonra arkamı döndüm ve çoktan atışın ortasındaydım. Kendimi fırlatmaktan gerçekten alıkoyamadım.

Oradan, işler hızla tırmandı.

Giants'tan Luis Matos, Patrick Bailey'den çift gol atarken, Dodgers'ı yakalayan Austin Barnes geç bir atış yaptı.

Giants’tan Luis Matos, Patrick Bailey tarafından bir çift gol atarken, Dodgers avcısı Austin Barnes yedinci vuruşta geç bir atış yaptı.

(Mark J. Terrill / Associated Press)

Brandon Crawford, bir RBI single’ı için içeriden hızlı topu sağa çekti.

Açıkça hüsrana uğramış Miller, bir sonraki vuruşta Casey Schmitt’i yere serdi.

Ardından, bir lig oyuncusu olarak ilk büyük hatasında, Miller, LaMonte Wade Jr.’a ilk adımlı bir eğri top astı ve neredeyse 400 fitlik üç turluk bir patlama yaptı.

Roberts, “Sanırım bu, muhtemelen ilk kez bir tür sıkıntının olduğu, bir şeyin olmasını beklediğimiz gibi olmadığı anlamında,” dedi. “Biraz hayal kırıklığı gösterdiğini düşündüm. Ama olacak böyle şeyler.”

Yine de, Miller altıncı turda tümseğe döndüğünde işler daha da kötüleşti.

Başka bir ön yürüyüşün ardından Miller, bir koşuyu geçmek için iki bekar verdi. Ardından, iki çıkış ve Giants’ın solak-ağır tepesi sona erdiğinde, Roberts, Alex Vesia’yı vuruştan kaçmakla görevlendirerek, arenaya dönmeye karar verdi.

Vesia, JD Davis’e büyük bir şuttan vazgeçmeden önce ilk vurucusunu yürüterek feci bir şekilde başarısız oldu.

Sezonda, Vesia’nın ERA’sı şu anda 8.00 – onlarla dolu bir Dodgers boğa güreşindeki tartışmasız en beklenmedik hayal kırıklığı.

Ve sığınağa döndüğünde, Giants’ın 9-0 önde olmasıyla oyun neredeyse bitti, tribünlerin çeşitli yerlerinden yuhalamalar hüküm sürdü.

Alaylar haklıydı.

Cansız oyunları bir aydır devam ederken, kulüple ilgili endişeler derinleşmeye devam ediyor.

Roberts, “Herhangi bir momentum oluşturmak açıkçası zor oldu,” dedi. “Kaybetmek iyi hissettirmiyor, kesinlikle böyle bir süreçte. Sadece iyi beyzbol oynamaya odaklanmalıyız. Bunu yaparsak durum değişir.”