Brusdar Graterol ve Dodgers’ın arenası umut vermeye devam ediyor

Uzaylı

New member
Brusdar Graterol, beş sezon boyunca büyük ligde çıktığı 181 maçın hiçbirinde üç atış yapmamıştı. Ryan Brasier bu sezon Dodgers’la oynadığı 39 maçın hiçbirinde ikiden fazla atış yapmamıştı. Joe Kelly bu sezon çıktığı 42 maçın hiçbirinde dörtten fazla vurucuyu emekliye ayırmamıştı.

Ancak çaresiz zamanlar çaresiz önlemleri gerektirir ve Pazartesi gecesi Ulusal Lig Ligi Serisinin 2. Maçının başlarında Dodgers diz boyu bataklıktaydı; Arizona Diamondbacks, ilk vuruşta ilk vuruşta Bobby Miller’ı üç koşu için takip etti ve iki koşuyla tekrar tehdit etti. açık ve saniyede iki çıkış.

Teknik Direktör Dave Roberts, Cumartesi gecesi dengesiz 1. Maç mağlubiyetinin ardından 2. Oyunu “7. Maç gibi” yöneteceğine söz verdi ve bu yüzden 3½ ay boyunca atış ekibinin gücü olan bir arenaya acil bir SOS gönderdi. 20 Haziran’dan bu yana büyük ligin en iyi 2,28 ERA’sı.

Graterol, Brasier, Kelly ve Evan Phillips’in bir koşudan vazgeçmesi ve 7⅓ vuruşta dört vuruş yapması, dokuz sayı atması ve üç yürümesiyle kurtarıcılar hayal kırıklığı yaratmadı ve Dodgers’a sonunda 4 kaybettikleri bir oyunu kazanma şansı verdi. -2, beş maçın en iyisi serisinde 2-0’lık çukura düşmek için.

Son 1⅓ vuruşları takip eden Phillips, “Toplu olarak, bir grup olarak, ne kadar uzun süre ihtiyacımız olursa olsun, oyunu alt edebileceğimizi gerçekten düşünüyoruz” dedi ve temizlik görevlisi Christian Walker’ı üsleri yükleyerek zirveyi bitirmek için vurdu. dokuzuncu.

“Biz bunun için yaratıldık ve sanırım bu gece bunun tadına vardınız. Oyunu birbirine yakın tutmak için biraz daha agresif davrandık ve bunu da başardığımızı düşünüyorum.”

Boğa güreşi mücadelesi, sezonu 25 sayılık skorsuz bir galibiyet serisiyle kapatan Graterol’ün ilk sahada Tommy Pham’ı emekliye ayırarak ikinci atışı bitirip 3-0’lık farkı korumasıyla başladı.

Sağ elini kullanan oyuncunun 1-2-3’ü atmak için yalnızca sekiz atışa ihtiyacı vardı. Yedek kulübesinde kısa bir tartışmanın ardından Roberts, Graterol’ü dördüncü sıraya gönderdi.

Graterol İspanyolca “Hayır, sürpriz değildi” dedi. “Müdür bana sordu ve ben de ona ‘Her şeye hazırım’ dedim. Bana bir fırsat daha verdi ve Tanrıya şükür işe yaradı.”

Hızlı orta saha oyuncusu Alek Thomas dördüncü çeyreği, Graterol’ün arkadan yakaladığı sert bir vuruşla açtı ve ardından ilk golü attı.

Graterol, “Mümkün olduğunca atletik olmaya çalışıyorum” dedi. “Topu attığımda kendimi pozisyon oyuncularından biri yapmaya çalışıyorum ve bunun yardımcı olduğunu düşünüyorum. Sanırım o topu tutmasaydım belki o koşucu çok hızlı olduğu için güvende olabilirdi.”

Graterol, Evan Longoria’yı 160 km/saatlik bir hızlı topla mağlup etti, ancak dört sahada 9 numaralı vurucu Geraldo Perdomo’yu yürüdüğünde, mayıs ayında Boston Red Sox tarafından 7.29’luk bir skorla serbest bırakılan kurulumcu Brasier’in lehine çekildi. ERA 20 maçta ama Dodgers 0.70 ERA ile 2-0 kazandı.

Dodgers'ın yardımcısı Brusdar Graterol, teknik direktör Dave Roberts tarafından çekildikten sonra kendine özgü kutlamasını yapıyor.

Dodgers’ın yardımcısı Brusdar Graterol, Pazartesi günü Diamondbacks’e karşı NLDS’nin 2. maçında teknik direktör Dave Roberts tarafından çekildikten sonra kendine özgü kutlamasını yapıyor.

(Robert Gauthier / Haberler)

51.449 kişilik bir kalabalık, Graterol’ün kalması gerektiğine inanarak hareketi yuhaladı. Graterol, 23 adımlık rahatlama görünümünde Dodgers’ın 1. Maçı ve 2. Maçı başlangıç oyuncuları Clayton Kershaw ve Miller’ın toplamı kadar çok çıkış kaydettikten sonra sığınağa doğru giderken yumruğunu salladı ve eldivenini dövdü.

Yakalayıcı Will Smith, dördüncüyü bitirmek için ikinciyi çalmaya çalışırken Perdomo’yu vurdu. Brasier, 1-2-3’lük seride Corbin Carroll ve Ketel Marte’yi mağlup etti ve altıncı turda iki çıkış kaydetti, ardından Lourdes Gurriel Jr. vuruş bölgesinin altından 1 ve 2’lik bir kaydırıcıyı çıkarıp tek başına bir vuruş yaptı. Homer Arizona’yı 4-1 öne geçirmek için sola gitti.

“[Roberts] diye sordu ve ben de devam edecek kadar iyi hissettiğimi söyledim,” dedi bu sezon Dodgers’da sadece bir gol bırakan Brasier, 6 Ağustos’ta San Diego’dan Jake Cronenworth’a.

“Buraya geldiğimden beri eşyalarımın eskisi kadar iyi olduğunu hissettim. Gurriel’e çok fazla gittim ve oldukça iyi bir atış yaptı. Bu tür bir oyunda, özellikle de gidişatım göz önüne alındığında, 1-2’lik bir kaymayla sayı atmaktan vazgeçmek berbat bir şey.”

Brasier, Thomas’ın altıncı turu bitirmek için sola uçmasını sağladı. Kelly, yedinci turda Carroll ve Marte’ye bir çift ikili tekliden vazgeçti ve ardından 91 mil/saatlik kaydırıcıyla Pham’ı geride bıraktı.

Kelly, sekizinciyi açmak için Walker’ı yürüdü, Gabriel Moreno’yu vurdu ve Gurriel’in dışarı çıkmasını sağladı, ardından yerine Thomas’ı vuran Phillips geldi. Dodgers altıncı çeyreğin sonlarındaki koşuyla farkı 4-2’ye çıkardı ancak üsler dolu ve biri dışarıdayken bir başkasını yakalayamadı; James Outman öne geçti ve Kolten Wong ilk sırada yer aldı.

Roberts, “Boğa parkı muhteşemdi” dedi. “Bu adamlar bize oyunda kalma ve maçı kazanma şansı verdi. Yaptıklarını yeterince anlatamam. İyi bir noktada olduklarını düşünüyorum. İzin günümüz var [Tuesday]. Hepsi 3. Maçta mevcut olacak.”

88 takımdan yalnızca 10’u, ilk iki maçını kaybettikten sonra beş maçlık seriyi kazanmayı başardı ve 2-2-1 serisi formatında kendi sahasında ilk ikisini kaybettikten sonra 16 takımdan sadece ikisi bunu başardı. Dodgers’ın benzer bir geri dönüş yapmak istiyorsa, bir veya üç Herkülvari çabaya daha ihtiyacı olabilir.

Phillips, “Şu anda zor bir durumdayız” dedi. “Hangi pozisyonda olduğumuz ve bu durumda kalmak için ne yapmamız gerektiği oldukça açık. Ama biz birbirimize inanıyoruz ve geri dönme şansımız olduğuna gerçekten inanıyoruz.”