Dave Roberts, homers’tan sonra neden Lance Lynn’den ayrıldığını açıklıyor

Uzaylı

New member
ANKA KUŞU –

Bir menajer, Çarşamba gecesi yalnızca iki vuruştan vazgeçen ve 4⅓ golsüz atışta 42 atış yapan bir başlangıç atıcısını çekti. Diğeri, üçüncü atışta toplam 1.626 feet yol kat eden dört solo homer’dan vazgeçecek kadar uzun süre başlangıç oyuncusunu bıraktı.

Tahmin edin hangisi Chase Field’daki Ulusal Lig Ligi Serisinin 3. Maçına 7. Maç gibi yaklaşacağını söyledi? İpucu: 4 ⅓ vuruştan sonra topun kapanmasından sonra marşını çeken adam değildi.

Dodgers saha patronu Dave Roberts, Arizona tarafından süpürülme tehlikesiyle karşı karşıya olan ekibiyle birlikte “dövüş modunda” olduğunu söyledi, ancak tüm saman yapıcıları fırlatan Diamondback’lerdi ve savaşı Dodgers’a götüren menajerleri, tüm doğru kolları çekiyordu. Arizona’yı NL Şampiyonası Serisine gönderen 4-2’lik bir galibiyetle.

Gece, üçüncü çeyreğin sonunda, Dodgers’ın ilk beş oyuncusu Lance Lynn’in bu sezon ligde en yüksek 44 iç saha koşusuna izin vermesiyle, Geraldo Perdomo, Ketel Marte, Christian Walker ve Gabriel Moreno’ya tek başına gol atmayı bırakmasıyla hızla ve yüksek sesle sona erdi. Dodgers 4-0’lık bir çukurda.

Lynn ilkinde sırayla takımı emekli etti, ancak ikincisinde Lourdes Gurriel Jr.’ın saatte 105 mil hızla tekli sigara içmesi ve Alek Thomas’ın sıraya girmesiyle agresif Diamondback’lerin kıdemli sağ elini ölçmeye başladıklarına dair belirtiler vardı. Evan Longoria çarpmadan önce saatte 107 mil tek hız.

9 numaralı smaçör Perdomo, sağdan bir sayıyla üçüncüyü önde götürdü. Corbin Carroll cezalı duruma düştü. Marte, 1’e 0’lık hızlı kesme topunu yok etti ve 428 metrelik bir homer’ı sağa göndererek 2-0 öne geçti.

Tommy Pham cezalı duruma düştü. Sağ elini kullanan Walker ve Moreno’nun gelmesi gerekiyordu, ancak Dodgers’ın sağ elini kullanan en iyi kurtarıcılarının hiçbiri ısınmıyordu.

Soldaki Dodgers menajeri Dave Roberts, Çarşamba günü Chase Field’da NLDS’nin 3. maçından önce Arizona Diamondbacks menajeri Torey Lovullo’yu selamlıyor.

(Ross D. Franklin / Associated Press)

Roberts, devam etme kararı hakkında şunları söyledi: “İki çıkışınız var, üstte kimse yok ve atış sayınız düşük ve sağ elini kullanan smaçörlerden oluşan bu seride bir şekilde idare edebilmeniz gerektiğini düşünüyorsunuz,” dedi Roberts Lynn’le birlikte. “Sonra iki gol attıktan sonra 4-0 geridesiniz.”

Solak Caleb Ferguson ancak Walker’ın sol saha koltuklarına saatte 183 mil hızla füze gönderip 3-0 öne geçmesinden sonra ısınmaya başladı.

Moreno, Dodgers’ın sığınağının önünde 120 metrelik bir mesafeyi sol orta saha koltuklarına ezip, homer’ı destansı bir sopa taklasıyla noktaladıktan sonra, Roberts, Gurriel’i yere seren Ferguson’u çağırdı.

Roberts, “Gerici olmamaya ve olayların önüne geçmeye çalışıyorum” dedi. “Geleceği tahmin edemiyorum. Yol [Lynn] Beysbolu atıyordum, bunu beklemiyordum.”

Yakalayıcı Will Smith üçüncü atıştan sonra tümseğe gitti. Hızlı başlangıç oyuncusu Bobby Miller ve becerikli arena yönetimi Dodgers’ı 2. Maçta tutan Roberts, Ferguson’a hazırlanmak ve Lynn’i oyundan çıkarmak için biraz daha zaman vermek üzere atış koçu Mark Prior’ı uzun bir ziyarete göndermeyi düşündü mü? oyun daha erken mi?

“Hayır, çünkü Caleb’in koşusu aslında [the left-handed-hitting] Thomas” dedi. “Eğer geleceği tahmin edebilecek bir şey olsaydı, o da ikinci seferde sağ elini kullanan biri olurdu. Caleb’in Pham’la, Walker’la, Gurriel’le ya da Moreno’yla yüzleşmesi bu olmayacaktı.”

Ferguson, Michael Grove, Alex Vesia, Brusdar Graterol ve Evan Phillips bir araya gelerek 5⅓ skorsuz, iki vuruşluk vuruşlar yaptı, ancak hasar verildi.

Roberts erkenden yeterince acil bir şekilde idare edemiyor gibi görünse de, Arizona’dan Torey Lovullo sanki takımı elenmenin eşiğindeymiş gibi başardı.

Başlangıç oyuncusu Brandon Pfaadt, Smith beşinci turda sola bire bir ikiye katlamak için oyunun 42. atışını yapmadan önce ilk 13 smaçörden 12’sini emekli etti. Lovullo, çaylak bir sağ elini kullanarak, solak vuruş yapan Jason Heyward ile derin ve çok yönlü bir boğa güreşi ile dinlenmiş ve hazır bir şekilde yüzleşmek üzere miydi?

Pfaadt şansı.

Lovullo solak Joe Mantiply’i çağırdı, o da çimdik atan Chris Taylor’ı 85 mil/saatlik bir değişimle alt etti ve Kiké Hernández’in sol merkezde duvara uçmasını sağladı.

Sağ elini kullanan Ryan Thompson altıncı sırada takımı emekli etti ve yedinci turda iki hızlı çıkış yaparak Max Muncy, Smith, Taylor ve Hernández’in art arda teklileri Dodgers’ı 4-2’ye getirdi.

Lovullo, solak Andrew Saalfrank’ı David Peralta ile yüzleşmesi için çağırdı. Roberts, yedek kulübesindeki son sağ elini kullanan sopa olan 0,180’lik yedek yakalayıcı Austin Barnes ile karşılık verdi. Barnes ilk atışta sallandı, aşağı-uzak bir platin ve atışı bitirmek için zayıf bir şekilde üçüncüye kadar topraklandı.

Kurulum sorumlusu Kevin Ginkel, sekizinci turda sonraki üç vurucuyu emekliye ayırmadan önce Kolten Wong’a dört adımlık bir yürüyüş yaptı. Yakından Paul Sewald, skorsuz bir dokuzuncu vuruşta kurtarışa izin verdi ve Diamondback’ler için havuz partisi başlamak üzereydi.

“O oradaydı [42] Lovullo, Pfaadt’ı çekme kararı hakkında şunları söyledi: “4⅓ atışta atış yaptı ve onu oyundan çıkaran en iyi kişi bendim.” “Öndeliği ele geçirdiğimizde bu noktada köprü kurmam gerekiyordu, çünkü takım bizim için çok yetenekli ellerdeydi.”

3. Oyunun tonu, Diamondbacks’in tam takım olarak heyecanlı bir antrenman yaptığı ve Mookie Betts, Muncy, JD Martinez ve James Outman’ın da aralarında bulunduğu sadece bir avuç Dodgers’ın isteğe bağlı bir antrenmana katıldığı Salı günü izin günü sırasında belirlenmiş olabilir. Roberts bile takımın otelinde kaldı.

“Biliyor musun? Uzak duracaktım,” dedi Roberts bir video görüşmesinde. “Bir toplantı vardı [with front-office officials] otelde kaldım, o yüzden burada takıldım.”

Dodgers tüm sezon boyunca takım kimyalarından, grup olarak ne kadar uyumlu olduklarından bahsetti, bu da tüm kulübün Pazar günkü izin günü Dodger Stadyumu’nda isteğe bağlı bir antrenmana katılmasına yansıdı. Roberts Salı günü takımda olmamakla ön büroda olmak arasındaki dengeyi nasıl sağladı?

Roberts, “Uzak durmak isteyen birçok kişi de vardı” dedi. “Bazı insanlar için orada olmaları gerekiyor ve bazılarının ise uzak durmaları harika. Bu yüzden isteğe bağlıdır. Birlikte ne kadar çok zaman geçirsek de bazı erkeklerin uzakta olması gerektiğini düşünüyorum. Bunu memnuniyetle karşılıyorum. Çerez kesici yok [approach]işleri yapmanın bir yolu.

Diamondbacks, Los Angeles’ta serinin ilk iki maçını kazandı ancak Lovullo, Salı günü herkesin antrenman yapmasının önemli olduğunu düşündü.

Lovullo, 3. Maçtan önce şöyle konuştu: “Ben sadece bu ivmeyi sürdürmek için oyuncuları aynı anda tek bir yerde toplamak istedim,” dedi Lovullo. “Şu anda kimsenin bir gün izin almasını istemiyorum. Erkeklerin de gelip o ritmi, o akışı ve o hissi sürdürmelerini istiyorum. Bu gerçekten önemli. Rekabetçi odaklanmadan bahsettim [Tuesday]. Bunun gerçek bir şey olduğunu düşünüyorum.”