Dodgers, All-Star Trea Turner’a asla sözleşme teklifinde bulunmadı

Uzaylı

New member
Bunu, 2021 takas son tarihinden kısa bir süre sonra kulübün ikonik mavi tonuyla süslenmiş Dodger Stadyumu’na geldiği ilk gün söyledi.

Pazartesi günü tekrar söyledi, geçtiğimiz yaz sezonunda ayrıldıktan sonra Chavez Ravine’e ilk dönüşünde Philadelphia Phillies kırmızısı giymişti.

Florida köklerine ve Doğu Kıyısı eğilimlerine rağmen, Trea Turner, kariyerinin en parlak dönemini Los Angeles’ta bir ezici güçle potansiyel olarak geçirmek için, geçen kış Dodgers’la uzun süre kalmaya açıktı.

Turner, “Eğlendirirdim,” dedi. “Kesinlikle en iyi birkaç takımımdaydılar.”

Bunun yerine kaçınılmaz olan oldu.

Son yıllarda birinci sınıf yeteneklerin kapıdan çıkışını izleyen bir franchise için ortak bir tema haline gelen Dodgers, Turner’ı Southland’da tutmaya asla çok yaklaşamadı.

Geçen yılın tamamı, Dodgers’ın 2021’in ortalarında onun için takas etmesinden sonra, iki kez All-Star stoper için potansiyel bir uzatma üzerinde çalışmasına rağmen, taraflar, yeni bir anlaşma yapmak için sözleşme müzakerelerinde yeterli çekişi sağlayamadı.

Ve Turner, kış boyunca serbest oyuncuya ulaştığında, Dodgers, 29 yaşındaki yıldız için yapılan çekilişlerden etkili bir şekilde boyun eğdi ve Phillies ile 11 yıllığına ve Aralık başında 300 milyon dolara imza atmadan önce ona herhangi bir resmi teklifte bulunmadı. .

Turner, Pazartesi günü Dodgers’ın kış aylarında onu yoğun bir şekilde takip etmeme kararı sorulduğunda, “Şaşırmak doğru kelime mi bilmiyorum,” dedi. “Geçen yıl bahar eğitiminde onlarla sohbet ettim ve bu yürümedi. Bu bir kez oldu mu, her şey mümkün. Bu bir iş. … İşe yaramadı.”

Gerçekten de, Dodgers ve Turner’ın bir uzatma üzerinde anlaşmaya varmaları için en uygun zaman, Turner’ın 2021’de Ulusal Lig vuruş şampiyonluğundan çıkması ve dolu bir Dodgers kadrosunda bir sözleşme sezonuna girmesiyle geçen sezon öncesi gibi görünüyordu.

Turner, ekiple potansiyel bir anlaşma hakkında görüştüğünü ve eşi ve ailesiyle çeşitli olasılıklar hakkında konuştuğunu, ancak resmi bir teklifin hiçbir zaman gerçekleşmediğini söyledi.

Yine de, kulübün onu sezon dışında geri getirmeye çalışmasını bekliyordu.

“Yaptığım görüşmelerden,” dedi, “bana serbest oyuncu döneminde orada olacaklarını söylediler.”

Philadelphia Phillies’in stoperi Trea Turner, 27 Nisan’da Seattle Mariners’a karşı oynanan bir maç sırasında balon patlatıyor.

(Matt Slocum / Associated Press)

Ancak Turner gerçekten oraya vardığında – dört yılın en düşük temel artı yavaşlama yüzdesini açıklamasına rağmen, 21 home run ve 100 RBI ile 0,298 vurduğu bir 2022 sezonunun ardından – pazarının iyiye gittiği açıktı. Dodgers’ın ona vermeye istekli olduğu her şeyi aşmak için.

Sonuç olarak, kulüp serbest oyunculuğu sırasında yalnızca mütevazı bir baskı yaptı. Turner, Dodgers’ın kampıyla çok az diyaloğu olduğunu ve birkaç ayda yalnızca bir veya iki kez aradığını söyledi. Ve bir dizi başka talip onun teklifini güçlendirmiş olsa da – en önemlisi, San Diego Padres’in geç bir baskısı – Dodgers, Phillies ile mega anlaşmasını imzalamadan önce resmi bir sözleşme teklifinde bulunmadı.

Turner, Los Angeles’ta kalma potansiyeli hakkında “Bunu düşündük ve oynadık,” dedi “Ama o zaman, sayılar oraya ulaşmadığında veya hiçbir şey olmadığında, artık bunu düşünmeniz gerekmez.”

Sürpriz bir sonuç değildi.

Turner sadece Doğu’ya geri dönmeyi başaramadı, aynı zamanda Philadelphia’da eski Washington Nationals takım arkadaşları ve koçları ile yeniden bir araya geldi. Kevin Uzun.

Bu arada Dodgers, para biriktirmek ve günlük stoperleri olarak Gavin Lux’e dönmek için bir fırsat gördü – Lux’ın bahar antrenmanında sezon sonu dizinden sakatlanmasının ardından bu sezon geri tepen bir plan, ancak yine de kulübe uzun vadeli bir cevap verebilir. gelecek yıl döndüğü pozisyonda.

Yine de, Dodgers’ın süreç boyunca aciliyet eksikliği Turner’da kaybolmadı.

Kararlarına mutlaka şaşırmadığını ve tam olarak hayal kırıklığına uğramadığını söyledi.

Ayrıca beyzbol operasyonları başkanı Andrew Friedman’a takımın nerede olduğu konusunda kendisine karşı “dürüst” olduğu için iltifat etti.

Turner, “Ben oradayken çok iyi iletişim kuruyordu,” dedi. Onlardan gerçekten tek istediğim buydu.

Ancak Turner, Dodgers’ın görünürdeki ilgisizliğini takas edilme duygusuyla karşılaştırdı.

“’Adamım, az önce orada oynadım. Beni istemiyorlar mıydı?’ dedi. “Ama bunun da adil olduğunu düşünmüyorum. Her zaman söylediğim gibi, işin doğası bu. Sadece yürümedi. O iki yönlü caddeyi istiyorsun, o aşkı istiyorsun diyebilirsin. Kurduğum ilişkilerin benim için çok iyi olduğunu düşünüyorum ve bundan keyif aldım.”

Pazartesi günü Dodger Stadyumu’nun misafir sığınağında otururken, Turner bile, Dodgers onu geri getirmek için topyekun bir çaba harcasaydı – ünlü bir buçuk sezonu geri getirme şansı ortaya çıkarsa, tam olarak nasıl ilerleyeceğinden emin görünmüyordu. kulübü çok daha fazla bir şeye dönüştürüyor.

Yine de takımla olan tüm güzel anıları ve Dodgers’la geçirdiği zamanı hatırlarken takındığı yumuşak gülümseme göz önüne alındığında, kesinlikle kolay bir hayır olmazdı.

Padres’in imza peşinde koşmasına atıfta bulunarak, “Bir West Coast ekibini eğlendirdim” dedi. “Kesinlikle bir başkasını, özellikle de oynamaktan zevk aldığım ve aşina olduğum birini eğlendirebilirdim. İşe yaramadı, ama kesinlikle düşünürdüm.