Dodgers, çöküşle savaşırken bile David Peralta’nın enerjisini kucaklıyor

Uzaylı

New member
ANKA KUŞU –

Kış boyunca yetenek göçlerinin daha ince yan etkilerinden biri olarak, Dodgers bu sezona her vuruş yaptıklarında yeni bir kutlamaya ihtiyaç duyarak girdi.

Trea Turner’ın serbest oyuncu olarak ayrılmasıyla, kulübün geçen sezondan ilham alan eski stoper ritüeli geçersiz kılındı. Ve açılış gününe kadar oyuncular, bir takım metin mesajı grup sohbetinde bunun nasıl değiştirileceği hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Dış saha oyuncusu David Peralta, “Sezon başlamadan önce bunun hakkında konuştuk” dedi. “Mesela, hey, isabet aldığımızda işaretimiz ne olacak?”

Kulübün bu kış kadro değişikliğinin bir parçası olarak imzaladığı birkaç gaziden biri olan Peralta bir fikir önerdi.

Peralta, birinci lig kariyerinin başından beri sahip olduğu takma isme ve beraberindeki çuf-çuf el işaretine atıfta bulunarak, “‘Yük trenine binmek istiyorsanız, binin’ dedim,” diye gülerek hatırladı. . “Ve herkes ‘Yük trenini yapacağız’ gibiydi. Hadi çuf çuf yapalım. ”

Aynen böyle, 35 yaşındaki Peralta’nın Los Angeles’taki ilk sezonunda yarattığı etkiye bir bakış sağlayan yeni bir saha rutini doğdu.

Menajer Dave Roberts, “Her maçı son maçıymış gibi oynamasına bayılıyorum,” dedi. “Bir ateş var, getirdiği bir enerji var. Zeki bir beyzbol oyuncusu. … O çok bencil olmayan bir top oyuncusu. Bu yüzden ondan görmeyi umduğum şey tam olarak yaptığı şeydi.

David Peralta, 30 Mart’ta bir Dodger olarak ilk normal sezon maçında Arizona Diamondbacks’e karşı yarışıyor.

(Allen J. Schaben / Haberler)

“Üsleri, raydan çıkan bir tren gibi saçları alevler içinde koşturuyor.”
— Steve Berthiaume, Diamondbacks televizyon yayıncısı

Bu sezon dışında sol sahada bir takım seçeneği olarak hizmet etmek için bir yıllık, 6,5 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladıktan sonra 23’e sadece dört olan eski Arizona Diamondbacks yıldızının hücuma yavaş başlamasına rağmen bu doğruydu.

Bu hafta sonu Chase Field’daki eve dönüşünün seri finalinde – 10. yıl gazisinin eski stadyum içi tren kornasıyla karşılandığı, ancak aynı zamanda ev sahibi seyirciler tarafından yarı şakacı bir şekilde yuhalandığı – Peralta ilkini yaptı. -bat, Dodgers’a erken bir liderlik sağlamak için sol saha köşesine bir RBI ikiye katladı.

Bundan sonra, yine de, geçen yılın sonuna kadar uzanan bir çöküşü henüz bitirmeden, plakaya yaptığı sonraki dört gezide boş geldi.

Roberts hafta sonu erken saatlerde “Sürecin harika olduğunu düşünüyorum” dedi. “Geç kaldığı birkaç yarasa oldu. Ama vurucunun kutusunda olduğu her zaman kendimi iyi hissediyorum.

Bu arada Peralta, kulüple başka şekillerde anlaşmaya vardı – birisi üsse indiğinde, sığınağa doğru döndüğünde ve kapalı bir yumrukla hayali bir tren kornasını aşağı çektiğinde özetlenir.

Daha önce Arizona’da Peralta ile bir sezon forma giyen dış saha oyuncusu Trayce Thompson, “O, bu takıma büyük bir katkı sağladı” dedi. “Sadece bir oyuncu olarak kim olduğu değil – herkes onun bir oyuncu ve bir takım arkadaşı olarak oyuna neler kattığını biliyor – ama onun oyuna olan enerjisi ve tutkusu bence hepimizi görmekten ve her yerde yanında olmaktan gerçekten heyecan duyuyoruz. gün.”

Gerçekten de, dönüştürülmüş atıcı ve eski bağımsız lig adayı, Altın Eldiven savunmasından temel yollardaki zorlu tarzına kadar her şeyle bir izlenim bıraktığında, birinci lig kariyerinin başlangıcından bu yana Peralta için belirleyici özellikler oldu.

2014’teki çaylak sezonunda Peralta’ya yük treni lakabını bulan Diamondbacks televizyon yayıncısı Steve Berthiaume, “Üsleri raydan çıkan bir tren gibi alevler içinde çalıştırıyor” dedi.

James Outman, iki turluk bir home run yaptıktan sonra David Peralta (6) tarafından tebrik edildi.

James Outman, 30 Mart’ta Dodgers’ın Diamondbacks’e karşı kazandığı galibiyette iki turluk bir home run yaptıktan sonra David Peralta (6) tarafından tebrik edildi.

(Gina Ferazzi / Haberler)

Berthiaume, “Neyse ki, David bunu beğendi ve birkaç tişört yaptı ve sopasının altına koydu,” diye ekledi. “Sadece bir tür şey haline geldi.”

On yıl sonra, takma ad – ve temsil ettiği coşkulu tavır – Peralta’nın itibarının merkezinde yer almaya devam ediyor ve Dodgers’ı bu yaz başka bir deneyimli sopayı ararken ona çekiyor.

Thompson, “Bu organizasyon kadar köklü ve çok şey başarmış bir ekip için, bu enerji bulaşıcıdır,” dedi. “Bu çok gerekli olduğunu düşündüğüm bir şey.”

Thompson, Jason Heyward ve Miguel Rojas gibi diğer deneyimli oyuncuların yanı sıra çaylak Miguel Vargas ve James Outman’ın ortaya çıkışıyla birleştiğinde, bunun bu yılki takıma farklı bir dinamik kazandırdığını söyledi.

“Gerçekten harika bir karışım oldu” dedi. “Bir tür temiz hava soluğu.”

Ve Peralta’ya göre, bu, her zaman getirmeye çalıştığı türden bir etkidir – eskiden bir bölüm rakibi olarak gördüğü bir Dodgers takımıyla sezon başındaki çöküşü atlatırken bile.

Peralta, “Uzun süredir bu adamlarla karşılaşıyorum” dedi. “Yine de kulüp binasına adım attığımda, sanki uzun süredir birlikteymişiz gibi hissettim. ‘Ah, kimseyi tanımıyorum’ gibi değildi. Hayır, herkes beni çok iyi karşıladı. ‘Nihayet bu taraftasın’ gibi. Bu yüzden tıklaması çok uzun sürmedi.”