Dodgers, ekstra vuruşlarda vahşi sahada Ulusal Takıma yenildi

Uzaylı

New member
WASHINGTON —

Dodgers’ın sezonun son ayında süreyi dolduracağı haftalardır belliydi.

Cumartesi günü bu egzersiz, Washington Nationals’a karşı yağmur nedeniyle gecikmeli, ekstra vuruşlu, yedi saatlik bir maratonda gerçek anlamda dönüştü.

Nationals Park’taki saat 16:05’teki ilk atıştan sanki yıllar sonraymış gibi gelen bir anda, takımlar nihayet gece yarısından kısa bir süre önce, Dodgers yardımcısı Gus Varland’ın 11 isteka, 7 sayı ile Milli Takım adına galibiyet serisini atmasıyla bir çözüme ulaştı. -6 yürüme zaferi.

Mağlubiyet, Dodgers’ın sihirli sayısını Batı Ulusal Ligi’ni dokuz maçta perçinlemeye devam etti. Ayrıca iki maçlık galibiyet serisini de sonlandırarak son dokuz maçta 3-6’ya gerilediler.

Ancak maçın en önemli anları, sonuç kararlaştırılmadan çok önce geldi; Dodgers’ın en önemli iki çaylak oyuncusunun testlerle karşılaşmasıyla başladı.

Başlangıç atıcısı Bobby Miller ilk önce zile basıldı. Uzatılmış gecikmeyi bekledikten sonra – 24 yaşındaki oyuncu bunun “pek eğlenceli olmadığını” açıkça kabul etti – Miller, başı belaya girmeden önce dört atış yaptı.

Beşinci çeyreğin sonunda skor 1-1 berabere kalırken, sağ elini kullanan oyuncu kendini zor durumda bıraktı, önde gelen vurucuyu yürüttü ve Ulusallar için iki turluk bir ralliye dönüşen bir başka vuruşu yaptı.

Ardından, yedinci turda, Lane Thomas’a iki sayılık bir gol atmadan önce, lider CJ Abrams’a iki sayılık bir yürüyüş yaparak başlangıcını fiyaskoyla bitirdi.

Yedi atışlık, beş sayılık performansında sekiz sayı atmasına rağmen ERA’sı 3,98’e yükselen Miller, “Pek çok iyi şey vardı, ancak kötünün iyiye ağır bastığını düşünüyorum” dedi. “Sadece birkaç gerçekten kötü saha.”

Teknik Direktör Dave Roberts, Miller’in duygularının zaman zaman ona galip gelebileceğini düşündü ve yakın top vuruşu çağrılarını, başlangıç rotasyonunda son ortaya çıkışı sırasında olduğu gibi başından savmadığını belirtti.

Roberts, “Bunun arkasındaki nedeni bilmiyorum” dedi. “Fakat onun kendi yoluna gitmesi gerektiğini düşündüğüm ama almadığı bazı çağrılar olduğunu düşünüyorum. Bu performansı etkileyemez.”

James Outman daha umut verici bir gösteri sundu.

Max Muncy sekizinci turda sayı yaparak 5-2’lik farkı bire indirdikten sonra Outman, Dodgers’ın dokuzuncu turda eşit seviyeye gelmesine yardımcı oldu. Biri dışarıdayken, yürüyüşe çıkmak için 11 adımlık bir vuruşta mücadele etti. Daha sonra ikinciliği çaldı, kötü bir atışla üçüncülüğe yükseldi ve Kolten Wong’un tek golünü atarak, zaten uzun olan bir günün nemli bir DC gecesine dönüşmesini garantiledi.

Roberts, “James pek çok testi geçti” dedi. “Kesinlikle her noktada güvenimizi inşa etti.”

Bu Miller’ın yapmaya çalıştığı şeyin aynısı, özellikle de Dodgers’ın son zamanlarda yaşadığı atış sorunlarının ardından Ekim ayındaki potansiyel rolü artmaya devam ederken.

Roberts, “Neler yaşayacağını simüle etmek zor” dedi ve bunun, Miller’ın yedinci turda dördüncü kez Ulusal sıralamanın zirvesiyle karşılaşmasına izin vermesinin bir nedeni olduğunu doğruladı. “Bunlar onun için iyi deneyimler ve nasıl tepki verdiğini görme fırsatları.”

Bu arada, Kiké Hernández’in teklisinde kısa süreliğine 10’uncu sırada yer alan ve ekstra vuruşların her birinde koşulardan vazgeçen Dodgers, Ekim ayına sağlıklı ve dinlenmiş bir şekilde girmeye çalışıyor.

Pazar günü de devam etmesi beklenen bu hafta sonu yağışlı hava, onların yeniden toparlanmalarına yardımcı olmuyor.

Roberts, Pazar günkü tahminle ilgili olarak “Bugün gördüklerimizin çoğu olacak” dedi. “Islak olacak. Bu yüzden zamanında yetişebilecek miyiz bilmiyorum. Aralıklı yağmur yağacak mı bilmiyorum. Ama bize söylediklerinde oynamaya hazır olacağız.”