Dodgers kurtarıcıları, Shohei Ohtani, Angels karşısında galibiyet için bir araya geldi

Uzaylı

New member
Dave Roberts’ın oyun öncesi medya brifingi Çarşamba günü Japon bir muhabirin Angel Stadyumu’ndaki ev plakası ile ilk üs arasındaki tebeşir çizgisi kadar doğrudan bir soruyla araya girmesiyle sona ermek üzereydi.

“Shohei Ohtani’yi istiyor musun?” Dodgers menajerine soruldu.

Roberts, Freeway’den önce “Shohei’yi sevmeyecek bir menajer olduğunu sanmıyorum, ama şu anda o bir Melek, bu yüzden ondan isabet almak istiyorum ve bu gece onu dört kez dışarı çıkarmak istiyorum,” dedi. Seri oyun. “Ve kurcalama ücretlerini karşılayamam.”

Dodgers’ın serbest oyuncu döneminde Ohtani için büyük bir oyun oynaması bekleniyor, öyle ki Athletic tarafından bu hafta yapılan 96 büyük lig oyuncusu arasında yapılan bir ankette, %57,2’si Ohtani’nin gelecek sezon Dodgers için oynayacağını düşündüklerini söyledi. Melekler %11,4 ile ikinci sırada yer aldı.

Ohtani, önümüzdeki kış Dodgers’a karşı ilk kariyeri başlangıcında bu kadar gıpta ile bakılması için bir neden daha sağladı; .

Ancak Dodgers, Ohtani’yi sayıca geride bıraktı ve istatistiksel olarak beyzbolun en kötü boğa güreşlerinden biri olan yedi kurtarıcının bir araya gelerek 44.760 kişilik kapalı gişe kalabalığından önce 2-0 galibiyette iki vuruşa izin verdiği bir oyunla karşılık verdi.

Freddie Freeman, dördüncü vuruşta Ohtani’de tek başına evden kaçmayı başardı ve Miguel Vargas, Dodgers’ın 29 ve 30 Mayıs’tan bu yana Dodger’da Washington Nationals’a karşı ilk kez arka arkaya maçlar kazanmasına yardımcı olmak için dokuzuncu turda Aaron Loup’a tek başına şut attı. Stadyum.

Salı gecesi Angels’ı da 2-0 geride bırakan Dodgers, Güney Kaliforniya’daki rakiplerine karşı 2021 sezonuna kadar arka arkaya sekiz maç kazandı.

Roberts, “Bir boğa güreşi oyunu bayrak yarışı gibidir, sopayı bir sonraki adama geçirmektir,” dedi. “Aşağıda sekiz adam var. Gerçekten sıkılar. Ve bir adam itişip kakıştığında, hepsinin bunu hissettiğini hissedebilirsiniz.

“Tersine, bir adam iyi iş çıkardığında, iyi bir vuruş yaptığında, bir sonraki adam aynı şeyi yapmak ister. Yani bu gece mükemmeldi.”

Planlanan başlangıç oyuncusu Michael Grove’un maçtan önce üçlü A Oklahoma City’den çağrıldığını ve kurtarıcılarının Çarşamba gününe 5.01 kazanılmış koşu ortalaması ile girdiğini düşünürsek, bir boğa güreşi maçı Dodgers için tuhaf bir seçim gibi görünüyordu, bu ikinci en kötü not. beyzbol.

Ancak Grove başlamadı ve bunun yerine sağ bek Brusdar Graterol iki vuruşsuz vuruşla gidişatı belirledi ve ardından gelen kurtarıcılar geçidi – Victor González (11/3 isteka), Yency Almonte (11/3 isteka), Alex Vesia (bir vuruş), Ryan Brasier (11/3 vuruş), Caleb Ferguson (bir vuruş) ve Evan Phillips (bir vuruş) – Melekleri tahtadan uzak tuttu.

Salı günü Clayton Kershaw’ı rahatlatmak için attıkları iki vuruşla birleştiğinde, Dodgers’ın kurtarıcıları serideki 11 golsüz vuruş için bir araya geldi;

Angels’tan Luis Rengifo (2), Çarşamba günü üçüncü vuruşta Dodgers avcısı Will Smith’in (16) yaptığı bir etiketle evinde.

(Ashley Landis / Associated Press)

Almonte, “Arkadaşlar konuştu ve ‘Hey, geçmişte yaptığımız gibi performans göstermiyoruz, bu yüzden yapabileceğimizi bildiğimiz şeyi yapmaya geri dönmeliyiz’ dediler,” dedi Almonte. “Brusdar kurdu. İspanyolca konuştu ve ben onun için tercüme ettim. [Bullpen coach Josh Bard] Konuştuktan sonra Phillips, Ferguson ve ben nasıl hissettiğimizi söylemek için harekete geçtik.”

Ferguson, “çılgınca bir şey yok” dedi.

Solak, “Sadece zemini açıyordu ve hadi herkesin nasıl hissettiği hakkında konuşalım,” dedi. “162 maç boyunca tüm bunları tutmaya çalıştığınızda, bazen işler karışabilir.

“Bu yüzden herkesi tekrar bir araya getirmek ve herkese grup olarak gerçekten iyi olduğumuzu hatırlatmak, bence bu iyi oldu.”

Geçmiş yıllarda, David Price ve Kenley Jansen gibi kıdemli yardımcılar bu tür toplantılarda başı çekerdi, ancak genç ve deneyimsiz bir yardım ekibinin bu toplantıda yolunu bulması gerekiyordu.

Dokuzuncu kurtarışı için puansız bir dokuzunculuk atan Phillips, “Grubumuz üzerinde bir tür baskı oluşturan o sesin kaleme alınmaması, gerçekten çok fazla açık iletişimi zorladı,” dedi. “Bence her birimiz birbirimizle iletişim kurabilmek, birbirimize yardım edebilmek ve birbirimizden beslenebilmek için sesimizi bir şekilde bulduk ve bu gece sonuçları gördünüz.”

González, Mickey Moniak’ın sığ sola uçan topunu yakalamak için yarışan ve Luis Rengifo’ya bir etiket kaydırarak vuruş sonu ikili oyunu tamamlayan yakalayıcı Will Smith’e mükemmel bir tek sekmeli atış yapan David Peralta’dan büyük bir yardım aldı. üçüncü, ikinci düz oyun, Dodgers plakada potansiyel bir koşuyu kesti.

Dodgers üçüncü kaleci Michael Busch, alacakaranlıkta Hunter Renfroe’nun yüksek faul pop-up’ını beşinci turda iki ve iki çıkışla kaybetti, top bir hata nedeniyle düştü, ancak Vesia, Renfroe’nun merkeze uçmasını sağlayarak atışı bitirerek onu kurtardı.

Ve stoper Mookie Betts, Ferguson’un arkasında sorunsuz bir ikili oyun başlatarak sekizinciliği bitirdi.

Freeman, “Bu oldukça inanılmazdı,” dedi. “Büyük lig maçlarında arka arkaya maç dışı kalmak oldukça zor.”

Miller rafta

25 maçta 2.40 ERA ile 1-0 olan kurtarıcı Shelby Miller, Roberts’ın kıdemli sağ elini üç ila dört hafta boyunca kenarda bırakacağını söylediği bir sorun olan boyun ağrısı nedeniyle 15 günlük sakatlıklar listesine alındı.

“Sanırım onun üstesinden geldiği bir şey [in the past]ve kimsenin bunun boyutunu takdir ettiğini sanmıyorum, ”dedi Roberts. “Bununla hala nasıl performans gösterebildiğine hayret ediyorum.”