Dodgers’ Quakes çiftlik takımı yayıncısı Mike Lindskog ile bir gün

Uzaylı

New member
Hoşgeldiniz LA İş Günüm, sizi şehrin en büyüleyici insanlarından bazılarıyla iş başında geçireceğiniz bir güne götüren bir dizi. Röportajlar uzunluk ve netlik açısından düzenlenmiştir.

Los Angeles Dodgers’ın dört kademeli ikinci lig beyzbol çiftliği sisteminin en alt basamağında Rancho Cucamonga Quakes yer alıyor ve 14 yıl boyunca Mike Lindskog, takımın halkla ilişkiler müdürü ve takımların maçlarını iHeart Radio ve TuneIn uygulamasında yayınlayan “Depremlerin Sesi” olarak görev yapıyor.

Bir beyzbol yayıncısının ne yaptığını hiç merak ettiniz mi? 49 yaşındaki Lindskog için cevap, Major League Baseball yayınını gerçekleştiren küçük ordu olmadan “her şey”. Lindskog, büyük lig yayıncılarının birkaç maçta kazandığını kendisinin tüm sezon boyunca kazanacağını tahmin ediyor.

Lindskog, “Oyunu seviyorum” dedi. “Adrenalin sayesinde yaşayıp ölüyorum ve bu yüzden bu oyunlara kalkmak çok kolay.”

İŞLETME

İş için ne yaparsınız?

Los Angeles İş Günümün cevapladığı soru bu. Dizi sizi şehrin en büyüleyici insanlarından bazılarıyla iş başında geçireceğiniz bir güne götürüyor. Röportajlar uzunluk ve netlik açısından düzenlenmiştir.

Dodgers’ın yiğit oyuncuları Will Smith ve Gavin Lux, kısa bir süre önce Quakes formaları giyiyorlardı ve atıcılık efsanesi Clayton Kershaw da birden fazla forma giydi. rehabilitasyon turu LoanMart Field aracılığıyla.

Lindskog, bir asistanın yardımıyla taraftarlar için maç günü programını yazıyor ve düzenliyor. Koçlar için bir Wall Street analistinin yazdığına benzeyen bir bilgi notu yazıyor. Kendisi, koltuklara o kadar yakın bir yayın kabininde çalışan kendi ses mühendisi ki, atışlar arasında bile hayranların aramaya geliyor.

Mike Lindskog

Mike Lindskog 14 yıldır “Rancho Cucamonga Depremlerinin sesi” oldu.

(Luis Sinco / Haberler)

Sabah 7: Verilerin ezilmesi ve kahvaltı

Aşağıda oğlumun kahvaltısını hazırlarken bilgisayar başındayım, verileri eziyorum ve antrenörler için günlük istatistik paketlerini bir araya getiriyorum. Bugünkü maçı, rakibe karşı nasıl oynayacağımızı, son maçta neler olduğunu, takımda kimin iyi oynadığını, her iki takımın da bugünkü başlangıç atıcılarını yazıyorum. İstatistikler, sıralamalar, ihtiyacın olan her şey sende var ve sonra onları gönderiyorum ki, takım görevlileri uyanana kadar bunlar zaten gelen kutularında olsun.

08:00: Özel bir haftaya hazırlanıyoruz

Çocuğumu saat 8’de okula götürüyorum, sonra eve gelip güne hazırlanıyorum. Bu hafta özeldir. Playofflar var. Bir sezonda 132 maç oynuyoruz ve her birine ayağa kalkmak zor. Ama bu playofflar, üç maçın en iyisi ve 1. maçta elendik. Inland Empire 66ers top kulübüyle oynuyoruz. Bu Melekler organizasyonunun bir parçası, dolayısıyla doğal bir rekabet var.

10:00: Oyuncuya program olmadan bunu söyleyemezsiniz

Takım oyunu günü programını hazırlamaktan da sorumluyum, dolayısıyla bu konuda oldukça fazla çalışma yapılıyor. Bu biraz zaman ve çaba gerektiren basılı bir baskıdır. Bu, her ev standı için yeni bir özelliktir. Böylece taraftarlar oyuna geldiklerinde oyuncularla ilgili bazı özellikleri okuyabiliyorlar. Aslında yazının büyük bir kısmını yapan bir asistanım var ama hepsini bir araya getirmek, düzenlemek ve fiziksel olarak yazıcıya aktarmak benim sorumluluğumda. Yani tüm bunlar biraz zaman alıyor.

13:00: Basketbol sahasına varış

Her iki antrenörle de görüşüyorum, istatistiki konular konusunda anlaştıklarından veya diğer takımla, kadro hamleleriyle veya bu tür herhangi bir şeyle ilgili soruları olup olmadığından emin oluyorum. Bu gece tribünlerde profesyonel bir gözlemcimiz var, o yüzden gidip onunla konuşacağım. O, St. Louis Cardinals’dan Jeff Ishii. Onunla Cardinals için kısa bir süre çalışırken tanıştım.

Taraftarlar ve oyuncular beyzbol maçı öncesinde milli marş için ayakta duruyor

Taraftarlar ve oyuncular, Rancho Cucamonga Quakes ile Inland Empire 66ers arasında 14 Eylül’de Rancho Cucamonga’daki LoanMart Field’da oynanacak Kaliforniya Ligi play-off maçı öncesinde milli marş için ayakta duruyor.

(Luis Sinco / Haberler)

15:00: Vuruş antrenmanı ile sallanma

Eninde sonunda vuruş antrenmanımızı geçeceğim ve eğer zamanım varsa, iyi bir günde kafeste bir dakikalığına durup tekrar kontrol edeceğim ve belki de Quakes’ten birine yumruk atacağım. önceki gece iyi yapılmış bir iş için sırtına bir darbe ve bir şaplak. Eskiden “Yüksek A”ydık ve oyuncular yetişkin adamlardı. Şimdi biz “Düşük A”yız ve onlar 17, 18, 19 yaşındalar. Büyüklerle konuşurken daha rahattım. Bu seviyede ilişki kurmak benim için daha zor çünkü 30 yıllık bir yaş farkı var. Ve ortalıkta dolaşan radyocu hakkında endişelenmelerine gerek yok.

16:00: Puan kartının hazırlanması

Maç için puan kartımı dolduruyorum. Puan kartı bir mahkeme muhabiri için dakikalar gibidir. Bunun için kendi kısaltmam var. İki atış önce ne olduğunu bilmek ister misin? Bu, beyzbol insanlarının konuştuğu bir dil. 4-3 toprak çıkışı, vurucunun topu birinci kaleye atan ikinci kaleciye vurduğu anlamına gelir. Aynı vurucu oyunun ilerleyen bölümlerinde tekrar ortaya çıktığında hızlı bir şekilde düşünmemi sağlıyor.

17:00: Oyun moduna giriş

Kilitliyorum, gitmeye hazırlanıyorum. Saat 6:15’te yayındayız ve kelimenin tam anlamıyla düğmeyi çevirip oyun moduna geçiyoruz. Enerjim çok yüksektir, hızlı konuşurum, hızlı düşünürüm. Bu bir eleme oyunudur. Benim için çok ani oldu. Ya sezon durma noktasına gelmek üzere, ya da kazanıp yarın tekrar gelmek üzereyiz. Bu yüzden herkese anlamlı bir şekilde “Yarın görüşürüz” diyorum çünkü elbette kazanacağız.

İki adam Rancho Cucamonga Quakes logosunun önünde konuşuyor

Mike Lindskog, Rancho Cucamonga Quakes ikinci lig beyzbol maçından önce bir hayranıyla konuşuyor.

(Luis Sinco / Haberler)

17:50: Hayranları mutlu etmek

Yayına çıkmama 25 dakika kaldı ve yayın kabininin penceresinde bir taraftar bana artık takımdan e-posta almadığını söylüyor. Neden e-posta listesinde yok? Ona e-posta adresini bana göndermesini söylüyorum ve veritabanında olduğundan emin olacağım. Ama üzgün. O sezonluk bilet sahibi, bu yüzden her şeyi yeniden yaşamak zorunda. Kendisini daha iyi hissetmesini sağlayacağım.

18:10: Yayından önce ses kontrolü

Lindskog’un düzenli yayın kabininde, vitesi artırdıkça sesi iki katına çıkıyor. Maçı duymak ve stadyumun filtrelenmemiş hissini alabilmek için pencereyi sonuna kadar açık bırakıyor. Standın ıssız bir köşesinde dokunulmamış bir Keurig kahve makinesi var. Lindskog’un ihtiyaç duyduğu son şey kafein.

“Asıl amaç, taraftarlar için maçı eğlenceli hale getirmek amacıyla masaya yüksek enerji getirmek.”
— Mike Lindskog, Rancho Cucamonga Quakes yayıncısı

Yayın saatine beş dakika kaldı. Sesimin iyi olduğundan emin oluyorum. Standart bir mikserim var. Dört kanalı var. 4 numara mikrofonum için. 1 Numara, arka plan gürültüsü, ambiyans ve benzeri şeyler için kalabalık mikrofonudur. 2 numara yedek mikrofondur. 3 numara, kabinde misafirim varsa. Ben enerjik bir insanım. Demek istediğim, açıkçası orada öylece oturup yavaş hareketler ve “bir-bir atış, orası dışarıda, iki ve bir” hareketlerini yapmıyorum. Bu aslında benim hızım değil ve bu herkes için geçerli olmayabilir. Bazen işler her zaman istediğim gibi olmuyor ama asıl amaç, taraftarlar için eğlenceli hale getirmek amacıyla masaya yüksek enerji getirmek.

Yayın kabininde kulaklık takan bir adam oturuyor

Mike Lindskog, Rancho Cucamonga Quakes’in maçı sırasında oyun bazında oynuyor.

(Luis Sinco / Haberler)

20:46: Kabloya doğru

Lindskog artık koltuğunda kalamaz. Ayakta duruyor, ara sıra zıplıyor. Boynu kırmızı. Damarlar çıktı.

Quake’ler dokuzuncu turun zirvesinde iki çıkışla 4-3’lük tek turluk farkla liderliğini sürdürüyor. Beraberlik koşusu ilk aşamadadır. Devam eden koşu, plakadaki vurucudur. Saha arka stopa kadar çok vahşi. Koşucu ikinciliğe yükseldi. Artık İç İmparatorluk’un ihtiyacı olan tek şey bir vuruş. Başka bir vahşi ses, o kadar yüksek ve geniş ki hız tabancasına bile kayıt olmadı. Beraberlik koşusu şu anda üçüncü sırada. İki yürüyüş daha ve üsler yükleniyor.

20:49: Son adımın duyurulması

Lindskog dramı hissediyor ve bundan besleniyor. Quakes atıcısı üç düz top fırlatıyor. Sonraki iki sahaes öyle grev adı verilen bir grev ve bir faul top.

İşte bu. Burada, LoanMart Field’da oturan tek bir ruh bile yok. Tam sayım, üç top ve iki vuruş. 4-3 Deprem. Cuma gecesi 3. maça çıkmaya çalışıyorum. Saha. 3-2 yolda. Hızlı top. Batter bir göz atarken yakalandı. Bu bir grev. Cuma! Cuma! Cuma gecesi! Kapıyı kapat! Burada olacağım! Burada olacaksın!

Quake’ler dişlerinin derisine tutunuyor, 4-3! Seri birer birer berabere kaldı! Savaştılar, savaştılar ve sonunda dayandılar. 3. maç cuma akşamı! Biz burada olacağız, umarım siz de burada olursunuz.

Ertesi gün, 15 Eylül, Depremler Inland Empire 66ers’ı yendidoğru ilerliyor Cal Lig Şampiyonası Serisiiki maçlık finalde elendiler Modesto Nuts tarafından.