Dodgers Ulusallar tarafından elendi, yedi maçta beşinci kez mağlup oldu

Uzaylı

New member
Dodgers'ın sağ kolu Landon Knack, büyük ligdeki ilk maçında iki sayılık, üç vuruşlu, 28 adımlık acımasız bir ilk vuruştan sonra toparlandı ve sonraki dört vuruşta Washington Nationals'ı tek vuruşta boşa çıkardı ve Dodgers'ı vuruş mesafesinde tuttu. Çarşamba.

Ancak Dodgers asla saldırmadı.

Büyük liglerde koşu ve homers sıralamasında ikinci ve taban artı yavaşlama yüzdesinde dördüncü sırada yer alan hücum, Chavez'deki 44.428 kişilik matine kalabalığı önünde, Milli Takım'ın ilk beş oyuncusu Jake Irvin'in yalnızca beş vuruşunu ve üç kurtarıcıyı 2-0 mağlup etti. Vadi.

Çarşamba gününe girerken büyük ligin en iyi 0,342 ortalamasını ve 0,973 OPS'yi üreten Dodgers kadrosundaki ilk dört vurucu, yalnızca üç vuruş yaptı – hepsi Shohei Ohtani tarafından yapıldı – ve 16 maçta bir yürüyüş ve iki vuruş yaptı. . Dodgers, koşucuların sayı pozisyonunda olduğu yedi vuruşta vuruşsuz kaldı.

Irvin, Dodgers'ı dört vuruşla sınırlamak için 96 mil/saat hızlı top, 82 mil/saat viraj, 94 mil/saat platin ve 92 mil/saat hızlı topunu karıştırdı, altı vuruş yaptı ve bir yürüyüp 3,13 ERA ile 1-1'e yükseldi ve yardım etti. Washington seriyi kazandı.

Reds'e 30 Temmuz'da aldıkları 9-0'lık yenilginin ardından ilk kez sahalardan uzak kalan Dodgers, yedi maçın beşini kaybetti. Takım olarak 0,294'e ulaşan ve sezonun ilk dokuz maçından yedisini kazanırken 6,3 koşu ortalamasına sahip olan Dodgers, son 12 maçından yedisini kaybederken 0,244'e ulaştı ve 4,1 koşu ortalaması yakaladı.

Yönetici Dave Roberts, “Bugün Irvin'e çok fazla itibar etmemiz gerektiğini düşünüyorum” dedi. “Bu onu daha önce görmediğimiz şeylerden biri. Canlı bir hızlı topu var ve bu da bölgede etkili oldu. Sağ elini kullananlara biniyordu. Birkaç kırılan top attı. Çok sayıda vuruş ve yumuşak temas vardı. Açıkça görülüyor ki oyuncularımız topu iyi göremedi.”

Nationals, Irvin'i üç muhteşem oyunla destekledi; ikinci kaleci Luis Garcia Jr., Freddie Freeman'ın üçüncü atıştaki topunu durdurmak için soluna daldı ve sağında Gavin Lux'ın beşinci atışta saha oyuncusunu ve birinci kaleci Joey Meneses, Freeman'ın 160 km/saatlik şutunu kaptı. çantaya atıyor ve altıncıda ikili oyunu tamamlamak için ikinciye atıyor.

Garcia, sekizinci turdaki koşuyu kurtarmak için yardımcısı Hunter Harvey'in arkasında Altın Eldiven kalibresinde bir oyun daha yaptı, başka bir Freeman saha oyuncusunu boğmak için soluna daldı ve üçüncü için birinciye atarak Ohtani'yi ikinci aşamada mahsur bıraktı. Yakından Kyle Finnegan yedinci kurtarışı için dokuzuncu sırada takımı emekli etti.

Roberts, Ulusal Takım için “İyi savundular” dedi. “İkinci aşamadaki Garcia bizden birçok darbe aldı.”

2020'de Doğu Tennessee Eyaleti'nden üçüncü turda seçilen Knack, ilk atıştan önce tümseğe doğru koşup dördüncü desteye baktığında “büyük liglere hoş geldin” anı yaşadığını söyledi. Dodger Stadı.

Dodgers'ın orta saha oyuncusu James Outman, Ulusal Takım'dan CJ Abrams'ın çarşamba günkü maçın başındaki sayıya dönüşen vuruşunu yakalayamadı.

(Robert Gauthier / Haberler)

26 yaşındaki Knack, “Dışarı çıkıp topu elime aldığım anda tümseğin üzerinde durdum, yukarı baktım ve 'Tamam, buradayız' gibiydim” dedi. “Kesinlikle biraz sinirlerim bozuldu.”

Knack'in büyük liglere ikinci hoş geldin anı, büyük lig kariyerinin ikinci atışında geldi; önde gelen isim CJ Abrams'ın 100 metre sağ orta saha koltuklarına doğru ilerleyerek saatte 93 mil hızla merkezde hızlı top atışı ile ev sahibi oldu. koşuyor ve Milliler 1-0 öne geçiyor.

Jesse Winker sola doğru tek başına kaldı, Garcia'nın sağdan bire bir teklisinde üçüncü oldu ve Meneses'in fedakarlık yaparak merkeze uçarak 2-0 öne geçmesini sağladı. Knack, Joey Gallo'yu iki çıkışla iki sayıya çıkarmak için yürüdü, ancak Nick Senzel'i saatte 85 mil hızla değiştirerek daha fazla hasardan kurtuldu, bu Knack'in sinirlerini yatıştırmış gibi görünen bir kokuydu.

Knack ikinci, üçüncü ve dördüncü vuruşlarda takımı sırasıyla emekli etti. Eddie Rosario beşinci turu tek merkeze önde götürdü, ancak Knack, Riley Adams'ın çift oyunlu bir saha oyuncusunu teşvik etti ve Abrams'ın beş atış, dört vuruş, iki koşu, dört vuruşlu vuruşunu kapatmak için ilk sıraya yerleşmesini sağladı. , tek yürüyüş, 75 adımlık çaba.

“Arka ucuna doğru [the first] Vuruşta sakinleşmeye başladım ve ilkini atlattıktan sonra işleri normale döndürmeye başladım,” dedi Knack. “Daha çok bir zihniyetti. Nefes aldığımdan emin olmak, içimdeki şeyleri yavaşlatmak gibiydi ve ondan sonra her şey çok daha pürüzsüz hale geldi.

Knack, Pazartesi gecesi iki mükemmel rahatlama vuruşu yapan yardımcısı Ricky Vanasco ve Salı gecesi ilk plaka görünümünde tek başına oynayan dış saha oyuncusu Andy Pages'den sonra bu seride ilk lig maçına çıkan üçüncü Dodgers oyuncusuydu.

Dodgers, geçen sezon 100 maç kazanmak için çok sayıda rotasyon sakatlığı atlattı ve ağırlıklı olarak Bobby Miller, Emmet Sheehan ve Çarşamba günü dört vuruşla üç vuruşsuz atış yapan Michael Grove gibi gençlere güvendi ve en iyi atış potansiyeli olan Gavin Stone bir puan kazandı. bu yılın açılış günü rotasyonunda.

Zaten 21 atıcıyı geçmelerine rağmen ilk 21 maçın 12'sini kazanmaları gerçeği (1988 Dünya Serisini kazanan sezonda 19 atıcının tamamını kullandılar) üretken bir çiftlik sistemini koruyan bir organizasyonun derinliğinin bir kanıtıdır. 12 yıl boyunca beyzbolun en iyi beş maaş bordrosundan birini taşırken.

Teknik direktör Dave Roberts, “Sanırım, maaş bordrosuna genel olarak nasıl harcadığımıza dair tüm hikaye, evde yetişen oyuncularla nasıl takviye yapabileceğimizden bahsederken kaybolup gidiyor” dedi. “Billy Gasparino'ya sesleniyorum [vice president of baseball operations] ve oyuncu geliştirme ve keşif ekibimiz. … Sanırım pek çok iyi yeteneği, pek çok iyi makyaj oyuncusunu tespit ediyoruz ve onları geliştiriyoruz.”