Dodgers ve Angels, Hilary Kasırgası öncesinde çift başlı oynayacak

Uzaylı

New member
Memleketleri Tabiat Ana’nın tahribatına yabancı olmayan Miami Marlins ve Tampa Bay Rays, sırasıyla Dodgers ve Angels’a karşı hafta sonu maçları için Güney Kaliforniya’dalar ve her seri … bir kasırga tarafından mı değişti?

Garip ama gerçek: Hem Dodgers hem de Angels, Hilary Kasırgasının Pazar gününden itibaren Güney Kaliforniya’da salması beklenen şiddetli yağmurlar ve sert rüzgarlar nedeniyle Cumartesi günkü bölünmüş çift kafa maçlarının bir parçası olarak Pazar günkü maçlarını yeniden planladılar.

Dodgers, Cumartesi günü öğlen ve 18:00’de Marlins ile oynayacak ve Angels, 13:00 ve 18:00’de Rays ile oynayacak.

Dodgers menajeri Dave Roberts, Cuma gecesi Marlins’e karşı oynanan seri açılışından önce “Bu çılgınlık,” dedi. “Demek istediğim, Güney Kaliforniya’da bir kasırga mı? Bu kesinlikle emsalsiz bir şey… ama proaktif oldukları için çok minnettarım. Pazar günü bileti olan bazı insanlar için rahatsızlık verici olacak ama bunun önüne geçmek bana mantıklı geldi.”

Cumartesi gününe girerken Dodgers, Dodger Stadyumu’nda arka arkaya 1.872 maç oynadı ve sonuncusu 17 Nisan 2000’de yağmur yağmadı.

Bilet sahipleri için, Pazar gününün yeniden planlanan maçları, Cumartesi günü hem Dodger Stadyumu hem de Angel Stadyumu’ndaki öğleden sonraki maçlar olacak ve Cumartesi günkü orijinal olarak planlanan maçlar bozulmadan kalacak.

San Diego Padres ayrıca Pazar günkü Arizona Diamondbacks’e karşı kendi sahasında oynadığı maçı, Petco Park’ta öğlen ve 17:30’da başlayan maçlarla Cumartesi günü bölünmüş bir çift kafa oyununa taşıdı.

Dodgers’ın sol beki Julio Urías ikinci maça Cumartesi günü başlayacak. Roberts, açılışta bir “boğa güreşi oyunu” ile gideceğini söyledi, sağ elini kullanan Ryan Pepiot’un üçlü A’dan toplu vuruşlara çağrılması bekleniyor ve solak Ryan Yarbrough muhtemelen ağır bir şekilde düşünüyor.

Salı gecesi Milwaukee’ye karşı 6-2’lik galibiyetin altı devresinde bir koşu ve bir vuruşa izin veren çaylak sağ bek oyuncusu Bobby Miller’ın Pazar günü başlaması planlanıyordu, ancak muhtemelen Salı günkü Cleveland’daki seri açılışına sol ile geri çekilecek. taşıyıcı Clayton Kershaw Salı’dan Çarşamba’ya taşındı.

The Angels, sağ elini kullanan Chase Silseth’in 1. Maça başlayacağını ve sol elini kullanan Patrick Sandoval’ın Cumartesi günü 2. Maça başlayacağını duyurdu.

Orange County’de büyüyen ve Cal State Fullerton’da futbol ve beyzbol oynayan Angels menajeri Phil Nevin, Cuma gecesi Rays’e karşı oynanan maçtan önce hala hava durumu tahminlerini anlamaya çalışıyordu. Ulusal Hava Durumu Servisi’ne göre, 25 Eylül 1939’dan beri Güney Kaliforniya’da hiçbir tropik fırtına karaya düşmedi.

“Biliyorsun, 52 yıldır burada yaşıyorum, bu yüzden bir parçan, vay canına, bu şeylerde neler olup bittiğini görmek için biraz heyecanlısın,” dedi. “Ama dürüst olacağım, hakkında okudukça ve duydukça ben de biraz geriliyorum. …

“Hava hakkında pek bir şey bilmiyorum. Burada yaşamak, beni hiç bu kadar ilgilendirmemişti çünkü uyanıp sana o gün ne olacağını anlatabiliyorum. Onu takip etmek ve hakkında okumak ilginç olacak.”

Hava durumu hakkında pek çok şey bilen One Angels oyuncusu, üç kez Amerikan Ligi’nin en değerli oyuncusu Mike Trout’tur.

Nevin, Trout için “Bugün bana radar ekranlarından falan altı ya da yedi kez mesaj attı bile,” dedi. “Yani bu konuda biraz ucube. Her şeyin haritasını çıkardı. Ev adresimi ve evimin nasıl görüneceğini orada yazıyor. Muhtemelen beni en çok endişelendiren şey bu.”

Personel yazarı Annika Johnson bu rapora katkıda bulunmuştur.