Dodgers’ın rallisi, Rockies’e karşı yüksek skorlu ilişkide yetersiz kalıyor

Uzaylı

New member
DENVER —

Dave Roberts, önceki üç maçta Evan Phillips’in fiilen yaklaşmasının ve kurulum görevlisi Brusdar Graterol’ün dört maçın üçünde sahaya çıkmasının ardından Çarşamba gecesi en iyi üç kurtarıcısından ikisini kullanmaktan kaçınmak istedi.

Bu nedenle, altıncı vuruşta iki turluk bir liderlik ve Coors Field üzerinde kara fırtına bulutlarının hareket etmesiyle, Dodgers menajerinin, başlangıç oyuncusu Michael Grove ile geri dönüş arasındaki boşluğu doldurma umuduyla bir çift daha düşük kaldıraçlı kola dönmekten başka seçeneği yoktu. -end kurtarıcılar Yency Almonte ve Caleb Ferguson.

Bu sözde köprü, solak Victor Gonzalez’in altında büküldü ve Colorado Rockies’e nihai 9-8’lik bir mağlubiyetin altıncı vuruşunda beş koşu ve dört vuruştan vazgeçen sağ elini kullanan Nick Robertson’ın altında çöktü.

Roberts, “Hücum olarak tüm gece boyunca harika olduğumuzu ve kazanmaya yetecek kadar gol attığımızı düşündüm, ancak altıncı vuruş bizden uzaklaştı,” dedi. “Bazı kozlar konusunda yetersiz olduğunuzu biliyorsunuz, ancak yine de sahaya çıkıp elinizdekilerle sahaya çıkmanız gerekiyor ve bu gece bunu yapamadık.”

Dodgers, Yonny Hernández’in iki sayılık single’ının yer aldığı ve sezonun 20.’si olan Mookie Betts’in üç sayılık homer’ı tarafından 6-4 öne geçen bir ralli olan dördüncü vuruşta altı tur attı. Spot başlangıcın beş vuruşunda dört koşuya ve sekiz vuruşa izin veren Grove, beşinci sırada sırayla tarafı emekli etti.

Gonzalez, Randal Grichuk bir orta sahaya dizilmeden ve Jorge Alfaro’nun çift sağ merkeze üçüncülüğünü almadan önce Nolan Jones’u altıncıyı açmak için vurdu. Gonzalez, üsleri yüklemek için 9 numaralı vurucu Brenton Doyle’u vurdu ve yerine Robertson geçti.

Jurickson Profar, Dodgers’ın galibiyetini 6-5’e indirerek bir koşuda zorlamak için yürüdü. Ezequiel Tovar, Rockies’i 8-6 öne geçirmek için sağ merkezdeki duvarı tek sekmeyle üç turluk bir dublörle takip etti, Dodgers’ın orta saha oyuncusu James Outman’ın geç sıçradığı ama muhtemelen zaten yakalayamayacağı bir top. . Ryan McMahon vurdu, ancak Elias Diaz bir RBI tekli merkeze 9-6 öne geçti.

Outman, Tovar çifti için “Biraz dondum,” dedi. “İyi bir atlayışla başarabilir miydim bilmiyorum ama kendime engel olamadım.”

Dodgers, açığı 9-8’e düşürmek için sekizinci turda iki tur için toplandı, Jason Heyward ve David Peralta ralliyi bekarlarla ateşledi, Hernandez bir kurban sineği vurdu, Betts yürüdü ve Freddie Freeman bir RBI tek merkeze vurdu.

Will Smith üsleri iki çıkışla doldurmak için yürüdü, ancak Salı gecesi galibiyetinde iki homer’ı sopayla vuran JD Martinez, atışı bitirmek için sağ elini kullanan Justin Lawrence’ın 2’ye 2’lik bir süpürücüsünü savurdu.

“İstediğimiz durum bu,” dedi Betts, Martinez’in vuruşta üsleri yüklü. “Maalesef olmadı. Ama bunu bir nevi böyle çiziyorsunuz ve sonra fişlerin olabilecekleri yere düşmesine izin veriyorsunuz.

Dodgers’tan Mookie Betts, dördüncü vuruş sırasında Kyle Freeland ile başlayan Colorado Rockies’teki üç turluk sayılarını izliyor.

(David Zalubowski / Associated Press)

Haberler Çarşamba günü Dodgers için o kadar da kötü değildi. Ekip, Clayton Kershaw’ın durumu hakkında çok az netlik sağlasa da, Salı gecesi altı isteka, tek vuruşluk çabasının ardından deneyimli solak oyuncuyu rahatsız eden her ne ise, görünüşe göre onu yaralılar listesine göndermeyecek.

Roberts, “Kendini iyi hissediyor,” dedi. “Cuma veya Cumartesi günü yakalamaca oynayacak ve ardından plan onun için bir sonraki startını yapmak.”

Kershaw, 5-0 galibiyetinde minimum 18 vurucuyla karşılaştı ve yalnızca 79 atış yaptı, ancak 90 derecelik bir gecede yüksek irtifadaydılar. Doyle vuruş yapmayan oyuncusunu altıncı vuruşta iki çıkışla dağıttıktan sonra, asın devam edemeyeceği açıktı.

Kershaw maçtan sonra “Sadece oraya gelmem gerekiyordu,” dedi. “Sanırım iyi olacağım. Bu sadece doğru şeyi yapmaya çalıştığım bir şey.”

Roberts, belirli bir yaralanmayı kesin olarak belirtmeyi reddetti, ancak “Sırtı değil” dedi. Kershaw, geçen sezon belindeki sakatlıklar nedeniyle iki kez sakatlananlar listesine girdi. 2021 sezonunun son iki ayını ve sezon sonrasını dirsek sakatlığı nedeniyle kaçırdı.

Roberts, yaralanmanın kolla ilgili olup olmadığını söyleyebilir mi?

Roberts, “Yapamam, yapmayacağım,” dedi. “Bunun hakkında konuşmasına izin vereceğim.”

Kershaw maçtan önce müsait değildi ve maçtan sonra kulüp binasından çıkarken muhabirlerle konuşmayı reddetti. Normal başlangıç sonrası Birinci Gün antrenmanını Çarşamba günü tamamladı. Roberts, Kershaw’ın MRI çekmediğini söyledi.

Roberts, “Yalnızca doktor her şeyin düzgün çalıştığından emin olmak için onu kontrol ediyor,” dedi. “Bugün yaptıklarını düşününce cesaretlendim.”