Dodgers'ın yıldızı Shohei Ohtani evliliğiyle ilgili ayrıntıları açıkladı

Uzaylı

New member
ANKA KUŞU –

Shohei Ohtani'nin Beyzbol sahasından uzaktaki hayat her zaman son derece özel olmuştur. Şimdiye kadar açıkladığı tek şey Dekopin adında bir köpeği olduğu.

Şimdiye kadar. Ohtani, 29, Instagram'da yayınlandı Perşembe sabahı erken saatlerde evlendiğini. Evet, iki yönlü süperstar Dodger olarak ilk yüzüğünü aldı ve bu, onun hakkında haber yapan Japon medyası için bile bir şok oldu. halka açık her söz, adım ve salınım.

“Dodgers'la kariyerimde sadece yeni bir sayfa açmakla kalmadım, aynı zamanda memleketim Japonya'dan benim için çok özel olan biriyle yeni bir hayata da başladım ve artık evli olduğumu herkesin bilmesini istedim.” yazdı.

“Gelecekler için heyecanlıyım ve desteğiniz için teşekkür ederim.”

Perşembe günü öğleden sonra gazetecilerle yaşanan tartışmada Ohtani, karısı, ilişkileri ve ne zaman evlendikleri hakkında birkaç ayrıntı verdi.

Onu “normal bir Japon kadını” olarak tanımlayarak kendi ülkelerinde ünlü biri olmadığını belirtti. Birbirlerini üç ila dört yıldır tanıdıklarını, ancak Ohtani'nin dışarı çıktığında gördüğü ilgi nedeniyle birkaç halka açık randevuya çıktıklarını söyledi. Ayrıca geçen yıl nişanlandıklarını ve bu yıl bahar eğitimi için Arizona'da kendisine katıldığını da açıkladı.

Japonca “Birlikte olmak çok eğlenceli” dedi. “Uzun süre birlikte olmayı hayal edebiliyordum.”

Ohtani'nin evli olduğuna dair duyuru ABD'de gece yarısı – Japonya'da öğleden sonraydı – geldi ve hayranlar, medya üyeleri ve hatta Ohtani'nin Dodgers'daki yeni takım arkadaşları için bir sürpriz oldu.

Duyurudan önce, iki kez MVP olan oyuncu, bir kız arkadaşı olduğunu bile açıklamamıştı.

Perşembe sabahı eşi Ohtani'nin evlilik gönderisini kendisine bildiren yönetici Dave Roberts, “Herkes kadar ben de şaşırdım” dedi. “Ama kendisi ve gelini adına çok mutluyum.”

“Düğün mü vardı?” Üçüncü kaleci Max Muncy, törene davet edilmemesi sorulduğunda şaka yaptı. “Düğün olup olmadığını bilen var mı bilmiyorum.”

Çiftin bir köpek arkadaşının da olduğu biliniyor. Ohtani, Instagram duyurusunda İngilizce adı Decoy olan Hollandalı bir Kooikerhondje olan Dekopin'in bir fotoğrafına şu sözlerle yer verdi: “İkimizin ve bir hayvanın birlikte çalışacağını umuyoruz.”

Ohtani'nin almanın kendi fikri olduğunu söylediği köpek, Kasım ayında MLB Network'te yayınlanan bir televizyon röportajı sırasında Ohtani'nin Amerikan Ligi MVP ödülünü tartışırken onu halka tanıtmasının ardından başlı başına bir yıldız haline geldi.

Saha oyuncusu Miguel Rojas, Ohtani'ye bir düğün hediyesi, “köpeği için bir şey” vermeyi planlayıp planlamadığı sorulduğunda gülerek “Belki” dedi.

Duyurunun zamanlamasına gelince Ohtani, normal sezon başladığında dikkatin dağılmasını önlemek için bunu şimdi yapmak istediğini söyledi. Çift, açıklanmayan evrak sorunlarıyla karşılaşmasaydı bunu daha önce açıklayacağını da sözlerine ekledi.

“Bundan dolayı” dedi, “gecikti.”

Ohtani ayrıca, 10 yıllık, 700 milyon dolarlık bir sözleşme imzalama kararıyla ilişkisinin “kesinlikle hiçbir ilgisinin” olmadığı konusunda ısrar etti. Bu yaz Dodgers'la serbest oyuncu olarak sözleşme imzaladık.

Ohtani, “Bu beyzboldan ayrı bir şey” dedi ve karısının da onun kararını desteklediğini belirtti. “Benimle her yere gidebileceği hissi vardı. Yani bununla tamamen alakasızdı. 1 numaralı öncelik oynamak istediğim yerdi.”

Artık sadece oynayacak yeni bir takımı değil, aynı zamanda kariyerinin bir sonraki bölümüne girerken yanında bir eşi de var.

Gelininin en çok neyi sevdiği sorulduğunda Ohtani, “Hiçbir şey yoktu” dedi. “Bu onun genel havası. Birlikte olmak çok eğlenceli. Bence uyumluyuz.”