Evan Phillips’in fiilen daha yakın rolü neden Dodgers’ı yakıyor?

Uzaylı

New member
Dodgers’ın şu anki sorunu şu ki ortalıkta dolaşacak kadar Evan Phillips yok.

Phillips, 2022’deki en büyük itfaiyeciydi, menajer Dave Roberts’ın yangınları söndürmek veya rakip takımın ortasını susturmak için altıncı vuruştan sekizinci vuruşa kadar konuşlandırdığı sağ elini kullanan bir silahtı ve son bir veya iki vuruştan Craig Kimbrel ve kurulum görevlisi Daniel’e yaklaştı. Hudson, Haziran ayında Hudson’ın sezon sonu dizinden sakatlanmasından önce.

Ancak Phillips’in bu sezon fiili olarak daha yakın olması nedeniyle, Roberts, çoğunlukla, geçen sezon gittiğinde Phillips kadar etkili veya güvenilir olmayan, geç vuruş yapan kurtarıcılardan oluşan bir kadroya güvenmek zorunda kaldı. 64 maçta 1.14 ERA ile 7-3, 77’yi geride bıraktı ve 63 isteka 15 yürüdü.

Takımın boğa güreşi derinliği eksikliği, Pazartesi gecesi New York Mets’e 8-6’lık mağlubiyetin belirleyici yedinci vuruşunda, solak Alex Vesia ve sağ elini kullanan Phil Bickford bir araya gelerek üç tur ve dört vuruştan vazgeçtiğinde tekrar ortaya çıktı. bir turluk bir fark, iki turluk bir açığa dönüşür.

Bu, geçen sezon Phillips için önemli bir nokta olabilirdi, ancak Roberts’ın Phillips’i dokuzuncu vuruş için kurtarması ve sağ elini kullanan Brusdar Graterol ve solak Caleb Ferguson, son zamanlarda kullanım nedeniyle müsait değil, menajerin seçenekleri sınırlıydı.

Roberts, “Evan gibi bir adam için her zaman bir yer olacağını düşünüyorum, ancak o mermiyi her gece ateşleyemezsin,” dedi. “Alex’in oraya gitmesi ve potansiyel olarak üç vurucuyla bir veya iki çıkış yapması ve arkasında Phil olması beni iyi hissettirdi, ancak yürümedi.”

Yedi maçta 12.60 ERA’ya sahip olan Vesia, aslında altıncı sırada girdi ve solak Daniel Vogelbach ile ikinci aşamada bir koşucu, iki çıkış ve skor 5-5 berabere kaldı.

Mets menajeri Buck Showalter sağ elini kullanan Tommy Pham’ı Vogelbach için sopaya gönderdi. Roberts, Mets’in çok lanse edilen ve Pazar günü triple-A’dan çağrılan, solak vuruş yapan Brett Baty’ye iki tane koymak için kasıtlı olarak Pham’ı yürüdü. Vesia, atışı bitirmek için Baty’yi 94 mil hızlı topla vurdu.

Ana plaka hakemi Mark Ripperger, Pazartesi günü yedinci vuruşta yakalayıcı Austin Wynns, solda ve üçüncü kaleci Max Muncy dinlerken ona karşı çıktıktan sonra Dodgers yardımcısı Phil Bickford ile konuşuyor. Baz yüklü engel, Mets’in Dodgers karşısında 8-6 galibiyetinde bir koşuya neden oldu.

(Kevork Djansezian / Getty Images)

Max Muncy, Dodgers’a altıncı turun sonunda 6-5 öne geçti, sağ orta sahaya yükselen 433 fitlik tek başına home run ile üçüncü kalecinin yedi maçta altıncı homer’ı oldu, ancak Roberts bir çok fazla sıkmaya çalıştı. Vesia.

Mets avcısı Tomas Nido yedinciyi bir tek sola açtı ve önde gelen adam Brandon Nimmo yavaş bir yuvarlanarak üçüncü oldu. Roberts, Vesia’nın sağ elini kullanan Starling Marte’ye atış yapmasına izin verdi.

Roberts daha sonra, Francisco Lindor’a ilk adımından önce berabere kalan eve giden Bickford’u çağırdı. Roberts’tan gelen uzun bir tartışma, ev sahibi hakem Mark Ripperger’ın, Bickford’un belirli bir konuma gelmesine ve teslimatına başlamadan önce sol bacağını kıpırdatmasına dayanan çağrısını değiştirmedi.

Lindor, 7-6 Mets üstünlüğü için birinci kaleye bir topraklayıcı ile koştu ve Pete Alonso, 8-6 yapmak için sola bir RBI tek sıraladı.

Roberts, Bickford için “Videoya tekrar baktım ve direndi,” dedi. “Her zaman yaptığı bir ikili set. Görmedim ama normalde olduğundan daha korkunçtu. Yani Mark doğru anladı. Ancak [Bickford] ayrıca beyzboldaki en iyi vuruculardan birine orta-orta bir kaydırıcı bıraktı. Alonzo’nun sert vuracağını biliyorsunuz ve yaptığı da buydu.”

Roberts, Mets’in üsleri hiçbir çıkış olmadan yükleyeceğini bilseydi ve Phillips sıcaksa, Phillips’i çağıracağını söyledi, “ama o vuruşa üslerin kimse dışarıda olmadan doldurulmasını beklemiyorum” dedi Roberts.

“Ve dürüst olmak gerekirse, Vesia’nın sahaya çıkıp 9 numaralı vurucuyu ve solak oyuncuyu almasını seviyorum. [Nimmo]. Arka arkaya üç vuruş beklemiyordum.”

Bir başka sarsıntılı rahatlama gecesi, Dodgers’ın boğa güreşi ERA’sını beyzbolda 24. sırada yer alan 4.97’ye düşürdü. Dodgers, geçen sezon 2.87’lik bir boğa güreşi ERA’sı ile ikinci sırada yer aldı. Dodgers’ın böylesine yakın bir oyunun son üç vuruşunda en iyi kurtarıcısını kullanmadığı Pazartesi gibi geceler, yalnızca hayal kırıklığını artırıyor.

Roberts, “Bunu tekrar yapacak olsaydık, bence Phil bu durumda hala iyi bir adamdır,” dedi. “Bence onun iyi yaptığı şey, o vurucu grubuna karşı iyi oynuyor ve biz de adamları bu şekilde kalemimize alıyoruz. Bu gece bitirememek, ilerleyen bir grup olarak ne yapacağımızı dikte etmeyecek, ama kesinlikle biraz acıtıyor.