Gavin Stone yedi atış yaparak Dodgers'a 16 maçta 14. galibiyetini verdi

Uzaylı

New member
Dave Roberts, Dodgers'ın menajeri olarak görev yaptığı dokuz yıl boyunca sıcak galibiyet serilerinden payına düşeni gördü; birkaç gözyaşı dökmeden son yedi sezonun beşinde 100 veya daha fazla maç kazanamazsınız.

Ancak Dodgers'ın, Chavez'de 40.702'den önce Çarşamba günü Miami Marlins'e karşı aldığı 3-1'lik galibiyetle devam eden bu koşuda olduğu gibi başlangıç atışlarını, kurtarma atışlarını, hücum ve savunmayı birleştiren birçok tam oyunu bir araya getirdiğinden emin değil. Vadi.

Teoscar Hernández, üç Dodgers koşusunun hepsinde ilk vuruşta bir RBI teklisi ve altıncıda eşitliği bozan iki sayılık bir homer ile yarıştı ve Gavin Stone yedi muhteşem vuruş attı, bir koşu ve altı vuruştan vazgeçti, dört sayı attı ve yürüdü Dodgers 16 maçta 14. kez kazanıp galibiyet serisini yediye çıkarırken hiçbiri olmadı.

21 Nisan'dan bu yana oynanan 16 maçta Dodgers, rakiplerini 100-31 geride bıraktı ve 28 homers, 35 double, 73 walk ve yalnızca 99 vuruşla 0,286'lık skor elde etti. Atıcıları 1.74 ERA için bir araya geldi ve 145 vuruşta 28 kazanılmış koşu ve 12 homers elde edildi.

Fangraphs'a göre ligin en iyi üçüncü takımı olan Dodgers güne 23 defans koşusu kurtararak girdi ve Çarşamba günkü hatasız oyun, ikinci kaleci Miguel Rojas'ın yavaş bir Jesus Sanchez topuna hücum etmesi ve hızlı ve isabetli bir denge kaybı yapmasıyla sona erdi. final için birinciye atın.

Dodgers'ın başlangıç atıcıları 11 kaliteli başlangıç yaptı ve 16 maçta 94⅓ vuruşta 23 kazanılmış koşuya izin verdi, bu da 2.19 ERA için iyi bir şey.

Michael Grove'un golsüz sekizinci vuruşu ve Daniel Hudson'ın puansız dokuzuncu vuruşundan sonra arena, esneme sırasında 50⅔ vuruşta beş kazanılmış koşuya izin verdi, bu da 0,89 ERA için iyi bir değer.. Ve bu, Evan Phillips'i daha yakından kaybetmesine ve Joe Kelly ve Ryan Brasier'i esneme sırasında sakatlıklara sürüklemesine rağmen.

“Yıllar boyunca zaman zaman harika beyzbol oynadık ama bu [stretch]Roberts, oyunun tüm yönleriyle gördüğüm kadar iyi olduğunu söyledi. “Yaptıklarımızı yenmek zor.”

Dodgers, 2003'ten bu yana en kısa Dodgers maçı olan 1 saat 55 dakikalık matinede, Marlins'in sert solak oyuncusu Ryan Weathers'a karşı altı vuruş ve iki kurtarıcıya karşı Çarşamba günü topa vurmadı. tıpkı onların yaptığı gibi – Dodgers vurucu bir yürüyüş yapmadı – sizin bunu yapmanıza gerek yok.

Rojas, “Herkesin söylediği gibi atış ve savunmayla kazanacağınızı düşünüyorum ve hücumumuz ligin en iyisi” dedi. “Başlayanlar üzerlerine düşeni yapıyor ve arena muhteşemdi. Şu anda bizim için her şey yolunda gidiyor ve bir nevi dalgayı aşmaya devam etmemiz gerekiyor.”

Dodgers, Freddie Freeman'ın iki çıkışlı, kırık vuruşlu tekliden sağ orta sahaya uzanıp engelde ikinci, çılgın sahada üçüncü ve Hernández'in RBI'sinde gol atmasıyla ilk devrenin sonunda 1-0 öne geçti. sağdan tek.

Marlins dördüncü turda, Bryan De La Cruz'un sağ elini kullanan oyuncunun birkaç hatasından biri olan Stone'dan 88 mil/saatlik bir değişimle sol sahadaki hücum vuruşu için sıraya girmesiyle skoru eşitledi.

Jake Burger ve Josh Bell teklilerle onları takip etti, ancak Stone, Sanchez'in sert tek atışını soluna takarak ve kısa stoper Mookie Betts'e ateş ederek ikili bir oyun başlatıp Nick Gordon'u 96'lık skorla geride bırakarak ikili-çıkışsız sıkışıklıktan kurtuldu. -mph hızlı top.

Stone çift oyunlu top hakkında şunları söyledi: “Öncelikle ona sahip olduğumu bilmiyordum; eldivenimin içinde olması beni biraz şaşırttı.” “Ama Mookie süper bir atlet, bu yüzden onu çantanın herhangi bir yerine atarsam muhtemelen onu çevirecektir.”

Ortalama 94,2 mil/saat hıza ve 86,5 mil/saat hız değişimine sahip bir hızlı topa ağırlıklı olarak yaslanan Stone, son üç vuruşunda Marlins'i iki vuruşta boşa çıkardı. Sezonda 3.55 ERA ile 3-1 ve son beş startında 2.10 ERA ile 3-0 oldu; kazandığı yedi koşu ve 22 vuruştan vazgeçti, 16 sayı attı ve 30 istekada dokuz yürüdü.

Roberts, “Emirlerinde, inançlarında ve özgüvenlerinde çok tutarlı davrandı ve bunun sonucunda oyunların derinliklerine indi” dedi. “Tecrübeli bir birinci lig atıcısına benziyor. Çocuksu bir yüzü var ama tepedeki tavrıyla tam bir bulldog.”

25 yaşındaki Stone, 2023'te dört büyük lig maçında mücadele etti ve 9.00 ERA ile 1-1 kazandı, ancak 2024'ün başlangıcındaki rotasyonda uzatılmış bir koşuyla ayağını – ve bir miktar havalı – buldu.

2023 ile 2024 arasındaki fark sorulduğunda Stone, “Evet, muhtemelen tüm atışlarımda güven ve inanç diyebilirim” dedi. “Bunun sadece benim için değil, her atıcı için bir anahtar olduğunu düşünüyorum. İnançla adım atarsanız büyük ihtimalle iyi şeyler olacaktır.”

Hernández, Freeman'ın başka bir ikili vuruşunu takip ederek altıncı turda Stone'u galibiyet için sıraya koydu, bu sefer sağ köşeye bir çift, tam sayım değişiminde sol orta sahaya iki koşuda yükselen bir homer ile. 3-1 öne geçmek için.

Hernández, Weathers'a karşı mücadelesi hakkında “Evet, değişiklik yapmayı düşünüyordum” dedi. “İkinci vuruşumda beni bir değişiklikle dışarı çıkardı, 3'e 1'lik bir sayımda değişiklik yaptı ve buna geri döneceğini biliyordum.”

Dodgers, 31 yaşındaki oyuncunun Betts, Shohei Ohtani, Freeman ve Will Smith'in liderliğindeki kadroya güç ve uzunluk katması umuduyla geçen kış Hernández'le bir yıllık, 23,5 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladı. Hernández, 0,843 taban artı yavaşlama yüzdesi, 10 homers ve takım lideri 29 RBI ile 0,265 vuruş yapıyor.

Roberts, “Bütün beklentilerimi aştı” dedi. “Bu durumda onun etrafından dolaşmaya ve dikkatli olmaya çalışıyorlardı, o da 3-2'ye geldi ve [Weathers] bu değişikliği biraz yukarıda bıraktı ve iyi bir vuruş yaptı. Ona çokça kredi verin. Ama o orada olmayı seviyor. Koşarken araba kullanmaktan korkmuyor.”