Jason Heyward ve James Outman Dodgers’ın Arizona’ya dönüşüne güç veriyor

Uzaylı

New member
Dodgers, Pazartesi gecesi beyzbolun daha iyi sağ elini kullanan oyuncularından birine karşı altı saha boyunca üç altıncı atış koşusu için toplandı ve tek turluk farkı iki turluk bir liderliğe ve çaylak sağ elini kullanan Bobby Miller’ı potansiyel bir kaybedenden iyi bir oyuncuya dönüştürdü. kazanan.

Ve son iki ayın büyük bölümünde hücumu kavurucu sopalarıyla taşıyan, en iyi sümüklü oyuncular ve Ulusal Lig’in en değerli oyuncu adayları olan Mookie Betts ve Freddie Freeman’ın ayaklanmayla hiçbir ilgisi yoktu.

David Peralta, eski kulübüne karşı öne çıkan bir tekliyle altıncı atış rallisini ateşledi ve Jason Heyward ve James Outman, Arizona’nın yıldızı Zac Gallen’ı arka arkaya sayılarla takip ederek Dodgers’ı kalabalığın önünde 7-4 galibiyete taşıdı. Chavez Geçidi’nde 36.521 kişi.

Dodgers’ın sezonun 35. geri dönüş galibiyeti, Ağustos’ta rekorunu 22-4’e çıkardı ve seriye giren 15 maçın 12’sini kazanan Diamondbacks karşısında NL West’in liderliğini 13 maça çıkardı.

Geçtiğimiz hafta altı maçta 1.540 OPS, bir homer, dört double, yedi RBI, dokuz run ve iki çalıntı üs ile 0,615 (26’ya 16) vuruş yaptıktan sonra Pazartesi günü NL haftanın oyuncusu seçilen Betts, 4’e 0 kazandı. bir yürüyüşle 15 maçlık galibiyet serisini sonlandırdı.

Ancak Dodgers, dinamik lider adamlarının minimum katkısıyla iyi bir performans sergiledi; Max Muncy, üç sayılık ilk atışı iki sayılık bir homer ile tamamladı ve Heyward, Outman ve Will Smith’in her biri iki vuruş yaptı.

Heyward, kadronun üst ve alt kademelerinden katkı almanın öneminden bahsetti: “Evet, çok büyük.” “Tüm yıl boyunca sürecek olan şey bu ve Ekim ayında da sürecek olan şey bu.

“Her zaman öyle olamaz [Mookie and Freddie]ve bence onların ve bizim bu yılki başarımızın büyük bir parçası bu. Biz onlara güveniyoruz ama onlar bize güveniyor ve bizi takdir ettiklerini gösteriyorlar.”

İlk beş Ağustos başlangıcında 2.01 ERA ile 3-0 kazanan Gallen, ikinciden beşinci vuruşa kadar iki vuruşta Dodgers’ı boşa çıkararak o üç turdan ilk ribaundu ve dış köşede 94 mil hızla bir hızlı top noktaladı. Beşinci atışı bitirmek için birinci ve üçüncü sıradaki koşucularla Muncy’yi vurmak.

Dodgers’ın başlangıç atıcısı Bobby Miller, Pazartesi günü Arizona Diamondbacks’e karşı ilk vuruşta atış yapıyor.

(Mark J. Terrill / Associated Press)

Ancak Peralta sağ sahada tek başına kalarak altıncı tura önde girdi ve Heyward, Gallen’ın 1-0 değişimiyle atladı ve 399 metrelik, iki sayılık sayı koşusunu sağa doğru ezdi – sezonun 12. golü ve o zamandan bu yana ilk golü. 2 Ağustos – Dodgers’a 5-4 üstünlük sağlamak.

Outman, 2 ve 0’lık bir sayı ile sağ saha köşesindeki kısa duvarın üzerinden saatte 93 mil hızla orta-içeri hızlı top atarak 17. homer’ını yaptı ve 6-4 öne geçerek bu sezon dokuzuncu kez birinci oldu. Dodgers arka arkaya homers’ı vurdu. Outman, bir sigorta koşusu için Heyward single’ını RBI single’ıyla takip etti ve yedinci sırada 7-4 öne geçti.

Menajer Dave Roberts, “Zac Gallen’e karşı çok sık çarpık rakamlar ortaya koymayacaksınız, ancak bu liderliği bıraktıktan sonra mücadele ettiğimizi görmek güzeldi” dedi. “David bizi başlattı ve Jason’ın onu takip etmesi ve ardından James… sıralamanın orta kısmında sadece birkaç güzel şey var. Buna ihtiyacımız var çünkü Mookie ve Freddie’ye çok güveniyoruz.”

Geri dönüş, dört koşu ve yedi vuruştan vazgeçerek altı sağlam ama muhteşem olmayan vuruş atan, dört vuruş yapan ve iki yürüyüp 16 başlangıçta 4.00 ERA ile 8-3’e yükselen Miller’dan bir galibiyet getirdi.

Solak Alex Vesia skorsuz yedincide bir vuruştan vazgeçti, Ryan Brasier sekizinci sırada takımı emekli etti ve Caleb Ferguson üçüncü kurtarışı için 1-2-3’lük bir dokuzunculuk atarken Dodgers skoru 81-49’a çıkardı. mevsim.

Dodgers ilk turun sonunda Gallen’ın üzerine atladı, Freeman sağ sahaya tek başına bir gol attı – sezonun 24’üncüsü – Smith merkeze doğru tek vuruş yaptı ve önceki 20 maçta iki vuruş ve dokuz vuruş yapan Muncy Gallen’a karşı vuruşta, 31. golünü atarak sağa doğru iki sayılık bir şutla 3-0 öne geçti.

Diamondbacks, Gabriel Moreno’nun sol köşeye yaptığı iki sayılık RBI double’ıyla saniyede bir geri aldı, ancak Dodgers, iki açık ve hiç çıkışsız kısa stoper Kiké Hernández’in Lourdes Gurriel Jr.’ın sahaya çıkmasıyla daha da büyük bir atışı engelledi. yavaş yuvarlandı ve ikinci sırada Betts’e bir atış yaparak 6-4-3 ikili oyunu başlattı.

Arizona daha sonra dört vuruşluk dördüncü sırasında üç tur attı ve Miller’ı 31 atış yapmaya zorladı. Alek Thomas bir dışarıda kaldı ve Gurriel’in soldan yaptığı çifte gol atarak Dodgers’ın galibiyetini 3-2’ye getirdi.

Moreno, saatte 98 mil hızla yükselen bir hızlı topa uzandı ve 383 metrelik karşı sahadaki homer’ı sezonun altıncısı olan sağ merkeze sürdü ve Diamondbacks’e 4-3 öne geçti.

Ancak Miller o zorlu dördüncülükten toparlandı ve beşinci ve altıncı sıralarda takımı emekliye ayırdı ve altıncı turda güzel değişikliklerle Gurriel ve Jace Peterson’ı geride bıraktı.

Miller, “Bu muhtemelen tüm yıl boyunca yaşadığım en kötü şeydi, ancak bunun üstesinden gelmekten ve dördüncüden sonra birkaç sıfır koymaktan ve uzun süre arenanın yönetimi ele geçirmesine izin vermemekten memnundum” dedi.

“Bugün kaydırıcı gerçekten kötüydü. Oyunun başında onu çok fazla alanın içinde bırakıyordum, sonra aşırı düzeltip alanın dışına çekmeye başladım. Hızlı top hakimiyetim iyi değildi. Değişikliğin beni desteklemek için orada olmasına sevindim. Eğer buna sahip olmasaydım. Bence daha kötü bir gezi olurdu.”

Dördüncü atış ne kadar zorlu olsa da Roberts, Miller’in fırtınayı atlatıp temiz bir beşinci ve altıncı atış yapma yeteneğinin olgunlaşma sürecindeki bir başka büyük adım olduğunu düşünüyordu.

Roberts, Miller’in zorlu dördüncü vuruşu hakkında şunları söyledi: “Bazen genç bir atıcıda, özellikle de hızlı bir atıcıda, işler hızlanır ve siz sadece geriye çekilip, elinizden geldiğince sert bir atış yapmak ve bunun bitmesini ummak istersiniz,” dedi.

“Fakat benim için, sadece tümseğin varlığını izlerken, adım adım ilerlemeye, atışlar yapmaya, atışlar yapmaya devam edebildi ve [three runs] sahip oldukları tek şey buydu ve bunun son vuruşu olmayacağına kararlıydı. Benim için bu muazzam bir büyüme.”

Kısa atlamalar

Roberts, yardımcı Shelby Miller’ı “zamanın bir noktasında bu çiftlikte görmenin” şaşırtıcı olmayacağını” söyledi. Sakatlılar listesine girmeden önce 25 maçta 2.40 ERA ile 1-0 öne geçen tecrübeli sağ kanat oyuncusu, sol kolunda uyuşma ve karıncalanmaya neden olan boyun fıtığı nedeniyle 16 Haziran’dan bu yana forma giymiyordu. … Sol kasıktaki gerginlik nedeniyle sakatlananlar listesinde yer alan smaçör JD Martinez’in, bir sonraki yolculuğa geri dönme beklentisiyle Salı günü vuruşlara devam etmesi planlanıyor. … Pazar günü New York Mets’ten alınan kurtarıcı Tyson Miller, Pazartesi günü aktif kadroya eklendi ve sağ elini kullanan Gavin Stone’a üçlü A seçeneği verildi.