Julio Urias, Dodgers’ın Bryce Harper’ın dönüşünü mahvetmesine hükmediyor

Uzaylı

New member
Julio Urías bir bulamaç kopardı. Bryce Harper içinden geçti. Ve Dodger Stadyumu organizatörü Dieter Rhule hemen anahtarlarına vurdu.

Harper sığınağa dönerken, akılda kalan “Welcome Back” tema şarkısı Chavez Ravine’in etrafında yankılandı.

Sezon dışı bir Tommy John ameliyatından sadece altı ay sonra Salı gecesi ilk sezonuna çıkacak olan Harper’a yönelikti.

Bununla birlikte jingle, Urías’ın Dodgers’ın Philadelphia Phillies karşısında 13-1 galibiyetindeki performansı için de uygun bir melodi olarak çalıştı.

Geçen yılın Ulusal Lig Cy Young Ödülü finalisti için yankılanan bir forma dönüşle Urías, sezonun açık ara en iyi performansıyla kariyerinin en kötü iki başlangıçlı dönemlerinden birini atlattı ve yedi maç sırasında bir koşu ve bir vuruştan vazgeçti. – vuruş mücevheri.

Solak oyuncu ilk sekiz Phillies’i emekli etti, galibiyet serisi yalnızca üçüncü vuruşta yakalayıcının müdahale çağrısı nedeniyle sona erdi.

Eski takım arkadaşı Trea Turner onu merkeze doğru bir home run için derine götürdüğünde, dördüncü vuruşa kadar tek vuruşundan vazgeçmedi.

Ve bu hıçkırıklara rağmen Urías, yolunu hemen yeniden keşfetti ve yolun geri kalanında sadece bir yürüyüşten vazgeçerken, geçen Haziran’dan bu yana en yüksek sayı olan 10 vuruşla bitirdi.

Yönetici Dave Roberts, “Bu gece, sadece farklı bir tavır gibi görünüyordu,” dedi. “Saldırı modundaydı… ve bunu yedi isteka boyunca sürdürdü.”

Urías, önceki iki başlangıcında, alışılmadık bir şekilde mücadelelere açık görünüyordu ve sadece dokuz kombine vuruşta 11 turdan vazgeçmişti.

Freddie Freeman, Salı günü sekizinci vuruşta Philadelphia Phillies yardım atıcısı Yunior Marte’den iki turluk bir home run yaptı.

(Mark J. Terrill / Associated Press)

Topa hakim olmak ve sert temastan kaçınmak için mücadele etmişti. Atışlarının her birinde çeşitli noktalarda bir his arayarak, ivmeyi bir vuruştan diğerine taşımakta başarısız oldu.

Roberts maçtan önce “Teslimat biraz uyumsuz oldu,” dedi.

Urías’ı İspanyolca olarak yankıladı: “Kendimle savaşıyorum ve tutarlı olamıyorum.”

Salı günü durum böyle değildi, bunun yerine Urías 95 adımlık performansını verimli bir telaşla tamamladı.

Hızlı top hızı yükseldi ve ortalama 93 milden daha iyi oldu. Son gezilerde uzayan iki vuruşlu yarasayı bitirerek çamuru ve kesicisiyle kokular aldı.

Urías, “Eşyalarından emin olmalısın,” dedi. “Kötü maçlar, mücadele ettiğiniz oyunlar olacak ama iyi maçlar da olacak. Kötünün içindeki iyiyi almaya çalışmak benim için büyük bir parça oldu. Ve bugün, başarılı olmamın büyük bir nedeninin bu olduğunu düşünüyorum.”

Dodgers (18-13), hücumda canlanmalarına da devam ederek, Phillies’e (15-16) karşı çift haneli sayılarla oynadıkları ikinci maça giderken sezonun en yüksek 17 vuruşunu topladı.

Mookie Betts, “oldukça kötü” bir açılış ayı olduğunu kabul ettiği – son iki gecede altı vuruşla – ilk 27 maçında 0,235 vuruş yapıyordu – üç tekli ve üç RBI ile başı çekti.

Roberts, “Salınışı, gerçekten iyi görünüyordu,” dedi. “Bence dün gece bir şeyi tetikledi ve bu geceye de yansıdı.”

Miguel Vargas ayrıca son zamanlarda yaşanan bir güç artışını üç duble ile genişletti ve sekizinci turda dört turluk bir ralliyi kilitleyen bir RBI single’ı ekleyerek oyunu ulaşılmaz hale getirmeye yardımcı oldu.

Son yedi startında altı ekstra taban vuruşu toplamadan önce yalnızca .295’lik yavaşlayan Vargas, “Hepimiz bir noktada mücadele edeceğiz,” dedi.

“Belki benim için o zamandı ve şimdi geçiyoruz.”

Salı günü, yine de, hepsi gereksiz üretimdi.

Geçen ay kapanışını yaptığı mini çöküşün ardından, Urías’ın en iyi versiyonu baskın bir şekilde yeniden ortaya çıktı.

Ve sezonun en yüksek beşinci maçını kazanmak için, Dodgers’ın ihtiyaç duyduğu tek şey buydu.

Roberts, “Ağzına darbe aldığında – son birkaç kalkış, standartlarına göre iyi değildi – sanırım bunu kişisel aldı,” dedi. “Bu gece, ilk adımdan farklı bir görünüşü vardı.”