Korsanlar Dodgers’ı yenmek için toplanırken Evan Phillips darbeler kurtardı

Uzaylı

New member
Pazartesi gecesi sezonun 12. kurtarışını tamamladığı andan itibaren, Dodgers daha da yaklaştı Evan Phillips Salı günkü maçı düşünmeye başladı.

Altı yıllık emektar, birinci lig kariyerinde hiç üst üste üç gün atış yapmamıştı. Pazartesi, bu yıl arka arkaya günlerde yaptığı dokuzuncu atıştı.

Ancak yatağa güçlü hissederek gittikten ve Salı günü fiziksel olarak tazelenmiş olarak uyandıktan sonra, sağ elini kullanan oyuncu basketbol sahasına geldi, oyun öncesi çalışmalarını gözden geçirdi ve gerekirse atış yapmak için “kendini harika hissettiğini” menajer Dave Roberts’a bildirdi.

Phillips, “Bu gece takımın bir maçı kazanmasına yardım edebileceğim konusunda kendime gerçekten güveniyordum,” dedi. “Sağlıklı olmaktan ve müsait olmaktan büyük gurur duyuyorum.”

Tek sorun: Yorgunluk sonunda Phillips’i yakaladı ve üç turdan vazgeçmesine ve Dodgers’ın Pittsburgh Pirates’e 9-7’lik bir mağlubiyetle mal olan dokuzuncu vuruşun zirvesindeki kurtarışı patlatmasına katkıda bulundu.

Phillips, “Üçüncü gün üst üste gitmeye hazır olmayı biraz zorlayıcı buldum,” dedi. “Bu yüzden bizim için doğru tarafta çıkmaması gerçekten acı veriyor.”

Oyuna takımın en iyisi 1.85 ERA ve yalnızca bir büyük kurtarışla girdikten sonra, Phillips gezisinin başından beri alışılmadık görünüyordu.

Bir çift tek seferlik yürüyüş yaptı, ilk kez tüm yıl boyunca tek bir görünümde birden fazla vurucuyu yürüdü. Bir sonraki vuruşta, Pirates üçüncü kaleci Jared Triolo, maç berabere kılan bir tek için ortadan aşağı kaydırıcıyı sıraladı ve Phillips’in 10 maçlık skorsuz galibiyet serisini bitirdi.

Phillips’in, Pirates’in maç kazandıran vuruşunda, Josh Palacios’un çizgiyi ikiye katlamak için diğer tarafa dilimlediği bölgeye 0’a 2’lik bir kesici fırlatarak yapabileceği çok az şey vardı.

Ancak vuruş sona erdiğinde, Dodgers’ın Phillips’i kullanma kararıyla ilgili ikinci tahmin – özellikle Roberts muhabirlere maç öncesi Phillips’in Salı gecesi dinleneceğini söyledikten sonra – daha yeni başlıyordu.

Roberts, Phillips’in mücadelesi hakkında “İş yükü falan mı bilmiyorum ama oyuncu kendini iyi hissettiğini söylüyorsa, o zaman ona güvenmelisin.”

Phillips, bu yıl sadece ikinci üç turluk turunun ardından ekledi: “Bir anlamda, bu yorgunluk bir şekilde altta yatan bir şey. Farkında olmak zor. Ama bu, kabul ettiğim ve kendime farkında olabileceğimi ve o gezinin üstesinden gelebileceğimi söylediğim bir meydan okuma. Sadece bu şekilde yürümedi.

Dodgers’ın atış sorunları, Phillips tümseği almadan çok önce başladı.

Çaylak başlangıç Emmet Sheehan sadece 3 ⅔ vuruş sürdü ve bazı mekanik tutarsızlıklar dört vuruşa ve dört maliyetli yürüyüşe yol açtıktan sonra beş turdan vazgeçti.

Korsanlar dış saha oyuncusu Jack Suwinski, sağda, Dodgers yakalayıcı Will Smith dokuzuncu vuruş sırasında plakada dururken, Jared Triolo tarafından tek bir gol atıyor.

(Mark J. Terrill / Associated Press)

Şu anda dört MLB başlangıcında 4.35 ERA’ya sahip olan Sheehan, “Buraya geldiğimden beri daha iyiye gittiğimi hissediyorum” dedi. “Bu hafta açıkçası şimdiye kadarki en kötü haftamdı. Ama üzerinde çalışmam lazım, haftaya tekrar gel.

Sheehan, dördüncü vuruşta ikili, ikili bir sıkışıklıkla karşı karşıya kalırken, Roberts erkenden arenaya dönmeye karar verdi ve tek solak Caleb Ferguson’u koşuculardan birini mahvetmesi için çağırdı.

Roberts, “Hasarı en aza indirmeye çalışmak için dördüncü vuruşta Ferguson’u kullanmanız gerektiğinde,” dedi, “o zaman kesinlikle hata payı en aza indirilir.”

Buna rağmen Dodgers (47-38) bir ralli düzenledi.

Mookie Betts, yılın 23. ev koşusu ile ana ligde tek başına beşinci sırayı aldı.

James Outman, iki önemli patlamaya bağlanarak 34 maçlık bir home run kuraklığını sona erdirdi: 3-2 Dodgers liderliği için ikinci vuruşta iki sayılık bir homer, ardından dördüncüde iki sayılık bir şut daha.

Altıncının zirvesinde, Korsanlar (40-45), Henry Davis, bu hafta Dodgers’ın büyük lig kadrosuna uzun süre hizmet etmek için dönen sağ elini kullanan aday Gavin Stone’dan bir RBI single’ı sıraladığında tekrar çekti. rahatlatıcı

Ancak Stone, vuruşta daha sonra baz yüklü bir sıkışmadan kaçarak hasarı sınırladı.

Sonra, sekizinci turun sonunda, çaylak dış saha oyuncusu Jonny Deluca yedek kulübesinden indi ve Dodgers’ı 7-6 öne geçirdikten sonra 51.487 kişilik bir kalabalığın perde çağrısı alarak kariyerindeki ilk sol sahaya ev koşusunu başlattı.

Bir Dodgers hayranı olarak büyümüş bir Agoura High ürünü olan Deluca, “Bunlar kesinlikle içinde olmayı hayal ettiğiniz noktalar,” dedi. “Bunu gerçekten kelimelerle tarif edemezsin. Burada olması gerçekten çok özel.”

Deluca’nın homer’ı koltuklara iner inmez, Phillips Dodgers’ın arenasında ondan indi ve ısınmaya başladı.

Bu noktada, Brusdar Graterol takımın diğer tek seçeneğiydi ve dört gün içinde üçüncü kez sahneye çıkacaktı.

Bu yüzden, Phillips’in oyun öncesi güvencesi hâlâ kulaklarında çınlarken, Roberts son üç çıkış için en güvendiği yardımcısı olmaya karar verdi.

Phillips, “Özellikle Jonny takım için böyle büyük bir home run yaptıktan sonra, gerçekten ihtiyacımız olan ivme değişikliğinin bu olduğunu hissettim,” dedi. “Gelip oyunu bizim için bitirebileceğimi.”

Bunun yerine, Chavez Ravine çevresindeki gökyüzünü aydınlatan Bağımsızlık Günü havai fişekleri gibi, plan ekibin suratında patladı.

“Elimizden gelenin en iyisini yaptık. Roberts, maçı kazanacak bir konuma geldik” dedi. “Sadece olmadı.”

Echoed Phillips: “Şüphesiz gerçekten acıtıyor.”