Mike Trout, WBC’nin Angels’ın neden playoff yapması gerektiğini ona hatırlattığını söyledi

Uzaylı

New member
Mike Trout’un kulakları, Salı gecesi Dünya Beyzbol Klasiği’nde sona eren maçın ardından Miami’deki ABD Takımı oteline otobüsle dönerken Angels menajeri Phil’e bir metin mesajı gönderdiği sırada LoanDepot Park kalabalığının uğultusundan muhtemelen hala çınlıyordu. Nevin.

Pazar gecesi Chavez Ravine’de Dodgers’a karşı Freeway Series sergi açılışından önce Trout, “Ona ‘Buna ihtiyacım vardı, bu atmosferde oynamam gerekiyordu, bunu deneyimlemem ve anı yaşamam gerekiyordu’ dedim,” dedi. Playofflara geri dönmeyi ne kadar çok istediğimizi düşünmeme neden oldu.”

WBC, Trout’un umduğu gibi bitmedi, üç kez Amerikan Ligi’nin en değerli oyuncusu, Japonya’nın 3-2 şampiyonluk maçı galibiyetini kapatmak için Trout’u savuran Angels iki yönlü takım arkadaşı Shohei Ohtani’ye karşı destansı bir savaşı kaybetti. .

⚾
2023 MLB sezon önizlemesi

Ancak Trout’un WBC deneyiminin pekiştirdiği bir şey varsa, o da Angels’ın Kansas City tarafından üç maçlık bir bölüm serisinde süpürüldüğü 2014’ten bu yana ilk kez playofflara dönme arzusuydu. Alabalık liderliğindeki Melekler, son beşinde Ohtani ile bile yedi üst üste mağlubiyet sezonuna katlandı.

Trout, “Playofflardan daha azı bir hayal kırıklığıdır,” dedi.

WBC, Trout ve birkaç Angels takım arkadaşına – Ohtani, sürahi Patrick Sandoval ve yardımcı José Quijada’ya birkaç isim verdi – bir Ekim atmosferinin nasıl olacağına dair bir tat verdi.

Trout, “Muhtemelen bir beyzbol sahasında yaşadığım en havalı deneyimdi,” dedi. “Bir beyzbol taraftarı veya bir rakip olarak oynamak isteyeceğiniz atmosfer bu. O anda olmak istiyorsunuz. Sadece birkaç özel gündü.”

Merakla beklenen son, Ohtani’nin tam sayı, 87 mil kaydırıcısını plakadan indirmeden önce bir çift üç basamaklı hızlı topun arasından sallanan Trout için biraz zor olsa bile. Codify Baseball’a göre Trout, 6.174 kariyer maçında sadece 24 kez üç vuruş yaptı.

Trout, “Vuruşta eğlenceliydi,” dedi. “Aklımda tek bir şey vardı, topu namluya sokmaya çalışmak. Açıkçası, Shohei ile tüm atışlarına sahip ve her şey her yöne ilerliyor. Ve biliyorsun, o vuruşta bana bir ayırıcı fırlatmadı. Aklımın bir köşesindeydi ve sonra bana iğrenç bir 3 ve 2 kaydırıcısı attı.

Trout ve Ohtani, Pazar öğleden sonra Dodger Stadyumu’ndaki misafir kulüp binasındaki hesaplaşmalarından bu yana ilk kez karşı karşıya geldi. Boş konuşma yoktu. Ya da garip bir sessizlik.

Angels takım arkadaşları Shohei Ohtani, solda ve Mike Trout sığınağa geri dönüyor.

Angels takım arkadaşları Shohei Ohtani, solda ve Mike Trout, Eylül ayında Detroit Tigers’a karşı sığınağa geri dönüyor.

(Ringo HW Chiu / Associated Press)

Trout, “Ona sarıldım,” dedi. “İyiydi. Takım arkadaşım olduğu için mutluyum. O özel bir yetenek. Harika şeyleri var.

Melekler, Hunter Renfroe, Brandon Drury ve Gio Urshela’nın eklenmesiyle kadrosunu güçlendirdi ve derinliklerini güçlendirdi ve korner oyuncuları Anthony Rendon ve Jared Walsh sağlıklı. All-Star solak Tyler Anderson’ı rotasyona ve potansiyel olarak Carlos Estévez’i arenaya eklediler. Ohtani ve Trout’ta hala beyzbolun en iyi iki oyuncusuna sahipler.

“Bana her zaman soru soruldu, bu yıl mı?” Nevin dedi. “Bence bizimki gibi bir listeniz olduğunda ve bizim gibi odamızda beklentileriniz olduğunda, her gün bir aciliyet duygusudur. Eğer yapmazsak takım arkadaşlarınıza, taraftarlara, organizasyona haksızlık etmiş olursunuz.”