Shohei Ohtani, Cameron Brink'e karısının onunla tanışmak istediğini söyledi

Uzaylı

New member
Ailesinde Cameron Brink'le tanışmaktan heyecan duyan tek kişi Shohei Ohtani değildi. Karısı da Sparks'ın çaylağıyla tanışmak istiyor.

Brink, Pazartesi günü Dodger Stadyumu'nda oynanacak Dodgers-Arizona Diamondbacks maçı öncesinde takım arkadaşı Rickea Jackson ile törendeki ilk atışı atmadan önce Ohtani ile konuştu. LA süperstarından bazı tavsiyeler aldı.

Stadyumdaki DodgerVision ekranında canlı olarak gösterilen maç öncesi röportaj sırasında Brink, “Sadece 'Yap şunu, iyi olacaksın' dedi” dedi.

Brink için öne çıkan nokta şuydu: New Balance sporcusu Ohtani ile tanışıyorum ilk kez.

Japon oyuncu Brink'e “Uzunsun” dedi.

“Kim daha uzun, ben mi yoksa sen mi?” eski Stanford yıldızı sordu.

“Sen!” Ohtani güldü.

(Her ikisi de 6 ayak 4'te listelenmiştir).

Ohtani ayrıca Brink'e, eski bir profesyonel Japon basketbol oyuncusu olan eşi Mamiko Tanaka'nın onunla tanışmak istediğini de söyledi. 1,80 boyundaki Tanaka, 2019'dan 2023'e kadar Japonya Kadınlar Basketbol Ligi'nde forma giydi. Ayrıca 2012 FIBA U17 dünya şampiyonasında da ülkesini temsil etti.

Brink, maç öncesi bir röportaj sırasında Spectrum SportsNet LA'den Kirsten Watson'a “Onun harika olduğunu düşünüyorum” dedi. “Karısının da basketbol oynadığını biliyorum, bu yüzden onları seviyorum. Onun temsil ettiği her şeyi seviyorum.

Törenin ilk atışlarına doğru, Brink'in atış kolunu ısıtırken görüldüğü, Jackson'ın ise görmediği kaydedildi.

Jackson gülerek “Evet, ısınmaya ihtiyacım yok” dedi. “Sadece şaka yapıyorum.”

Jackson birkaç ısınma atışı yaptı ancak bunların faydası olmamış olabilir.

Yeni Sparks takım arkadaşları – Brink geçen ayki draftta 2. sıradan seçilirken, Jackson iki nokta sonra seçildi – tümseğin üzerinde yan yana dizildiler ve atışlarını aynı anda başlattılar.

Brink'in konuşması neredeyse mükemmeldi. Top doğrudan plakanın arkasında ve hafifçe solunda çömelmiş olan Dodgers'ın dış saha oyuncusu Miguel Vargas'ın eldivenine çarptı.

Vargas daha sonra Jackson'ın kafasına doğru hızla ilerleyen atışından kaçınmak için hızla soluna doğru daha da uzaklaşmak zorunda kaldı. Vargas'ın sağında duran ve Jackson'ın sahasının hedefi olan Dodgers atıcısı Bobby Miller, kaydı ve etkileyici bir yakalama yapmak için uzandı.

Tümseğe döndüğümüzde Sparks takım arkadaşlarının tüm bunlara tepkisi altın değerindeydi.

Brink ve Jackson için tüm bunlar fırtınalı bir gecenin parçasıydı; onlar aynı zamanda menajer Dave Roberts ve diğer oyuncularla tanıştılar ve merhum Vin Scully'nin meşhur sözünü söyleme şerefine sahip oldular: “Şimdi Dodger beyzbolu zamanı!” Oyunun başlamasından önce.

Brink ve Jackson, Salı gecesi Crypto.com Arena'da Sparks'ın (0-2) Washington Mystics'i (0-3) ağırlayacağı maçta sahaya geri dönecek. Brink, ilk beşte 22.5 dakikada 7 sayı, 5 ribaund ve takım rekoru kıran 3½ blok ortalamaları yakalarken, Jackson benchten gelerek 20 dakikada 10 sayı ortalaması yakaladı.

Brink, Watson'a “İki maçımız kaldı ve tüm ilgi ve sevgi çok yoğundu” dedi. “Umarım bu ivmeyi koruruz çünkü çok harikaydı.”

Jackson şunları ekledi: “Evet, muhteşemdi. Zamanının geldiğini hissediyorum, biliyorsun, [women’s basketball is] tanınmayı elde etmek. Ama büyümeye devam edeceğini hissediyorum. Veterinerler adına mutluyuz. Bunların hepsini hak eden onlardır.”