Üç Dodgers arasından Mookie Betts, All-Star Maçını başlatmak için oy kullandı

Uzaylı

New member
DENVER —

Dodgers, Seattle’daki 11 Temmuz All-Star Maçında, dış saha oyuncusu Mookie Betts, birinci kaleci Freddie Freeman ve atanmış smaçör JD Martinez’in Ulusal Lig başlangıçları olarak oyuna oy vermesiyle iyi temsil edilecek.

Catcher Will Smith, Perşembe günü sona eren hayran oylamasında Atlanta’dan Sean Murphy’nin ardından ikinci oldu, ancak ilk All-Star onayını kazanmak için iyi bir konumda görünüyor ve Perşembe gecesi Colorado Rockies’e karşı .283 ortalama, tabanda .906 ile giriyor. – artı yavaşlama yüzdesi, 12 home run ve 41 RBI.

Dodgers, Steve Garvey, Davey Lopes, Bill Russell ve Reggie Smith’in 1980’de Dodger Stadyumu’ndaki maçta NL için başladığı 1980’den bu yana ilk kez üç All-Star başlangıç oyuncusuna sahip olacak.

Geçen hafta büyük lig tarihinde 2.000 vuruş ve 300 home run toplayan 98. oyuncu olan Freeman, Atlanta’nın birinci kalecisi Matt Olson’ı geride bırakarak oyların %60’ını Olson’ın %40’ına toplayarak yedinci All-Star seçimini kazandı. 14 yıllık kariyeri. Perşembe gününe .317 ortalama, .938 OPS, 14 homers ve 49 RBI ile girdi.

Perşembe gününe 0,255 ortalama, 0,869 OPS, 20 homers ve 50 RBI ile giren Betts, oyların %40’ını alarak yedinci All-Star seçimini kazandı ve Atlanta’nın Ronald Acuña Jr. Dodgers’ı homers’ta yönetiyor ve NL’de beşinci sırada.

Salı gecesi iki gol atarak beyzbolun 300 home run kulübünün 156. üyesi olan Martinez, Philadelphia’dan Bryce Harper’ı (%47) geride bırakarak taraftar oylarının %53’ünü alarak altıncı All-Star seçimini kazandı. Martinez Perşembe gününe .257 ortalama, .874 OPS, 18 homer ve 51 RBI ile girdi.

Betts, “Bir All-Star Maçında olmak her zaman özeldir – bu oldukça iyi bir şey yaptığınız anlamına gelir,” dedi. “Burada harika bir grup arkadaşımız var ve [to have three starters] ekibimizin, organizasyonumuzun ve koçlarımızın bir kanıtıdır.”

İlk kaleci Freddie Freeman, Pazar günü Houston Astros’a karşı 2.000’inci kariyer vuruşunu yaptıktan sonra Dodger Stadyumu kalabalığını kabul ediyor. Freeman yedinci kez All-Star seçildi.

(Robert Gauthier/Haberler)

Betts ayrıca ilk kez home run derbisine katılacağını duyurdu, “bunu gerçekten yapmak istediğimi bilmesem de” dedi muzip bir sırıtışla. “Karım yapmam gerektiğini söyledi. Bu, yapmadığım son şey, bu yüzden yapacağım, onunla eğleneceğim ve ne olacağını göreceğiz.”

Betts, kısa sürelerde tam çabayla sallanma telaşı gerektiren etkinlik hakkında ne gibi çekinceleri olabileceği sorulduğunda, “Um… Ben 5 fit 9, 170 poundum. Benim cüssesimdeki pek çok adamın derbiyi kazandığını sanmıyorum. Anneme söylediğimde pek sevinmedi. Seni sonuncu olacak şekilde yetiştirmediğimi söyledi, bu yüzden amacım sonuncu olmak değil.”

Annesi, etkinliğe katılmanın bir oyuncunun ikinci yarı vuruşunu bozabileceğine dair derbi efsanesine inanıyor mu?

Betts, “Eminim bunun bir parçası,” dedi, “ama oğlunun kaybettiğini görmenin büyük bir hayranı olduğunu düşünmüyorum.”

Dodgers menajeri Dave Roberts, Betts’i derbiye girdiği için alkışladı, ancak olayın fizikselliği hakkında bazı endişelerini dile getirdi.

Roberts, “Bunu üç sayılık yarışmada eski usul Larry Bird’e benzetiyorum,” dedi. “Larry üç sayılık çizgi etrafında bir set şutu atabilirdi ve diğer oyuncular bir yandan şut atmak zorunda kalırdı. Devam ettikçe bacaklarınızı kaybedersiniz. Mookie’nin büyük bir ilk turu olsa ve ilerlese bile, o kadar fiziksel olmayan bir adam için çok şey gerekir. Umarım başarılı olur ama onun üzerine bahse girmiyorum.”

Betts, Dodgers birinci üs koçu Clayton McCullough’dan etkinlik sırasında kendisine konuşmasını istedi.

Betts, “Gerçekten çok iyi koçlarım oldu ve Clayton muhtemelen tüm zamanların favorisi,” dedi. “Asıl sebep bana ne öğrettiği değil, beni ne kadar sorumlu tuttuğu, işe geldiğimde benden ne beklediği ve beni buna bağlı tuttuğu. O benim favorim.”

McCullough, “Bu gurur verici. Bunu söylemesini takdir ediyorum… özellikle soyağacından birinden geliyor ve ne kadar başarılı oldu. Ama o bana benim ona yardım ettiğimden çok daha fazla yardım etti. O iyi bir adam, çok çalışıyor ve iyi bir ilişkimiz var.”